کد خبر: 103444 تاریخ انشار : 1396/07/22 12:52
اندازه متن
ارتفاع سطر

ناوآمریکایی حاضر در سواحل کره شمالی زندانی شناور برای تفنگداران ایالت متحده

خدمه رزم ناو امریکایی حاضر در سواحل کره شمالی اعلام کردند که کشتی یک "زندان شناور" است

مشکل روحی جدی در یکی از رزم ناوهای موشکی نیروی دریایی ایالات متحده  که مسئولیت مراقبت از تحرکات نظمی کره شمالی را بر عهده دارد، تیتر مهم بسیاری از خبرگرازی های دنیا شده است.
به گزارش ماد، خدمه کشتی USS شیلو که خواستند نامشان فاش نشود در یک نظرسنجی ازسوی خبرگزاری نیروی دریایی"تایمز"  اظهار داشتند که این ناو یک زندان شناور است و آنها از کار و کشتی خود متنفر هستند.
همچنین در ادامه این گزارش یکی از ملوانان می گوید که:"من فقط دعا می کنیم که ما هرگز مجبور نشویم موشکی از کره شمالی منهدم کنیم، چرا که پس از آن ناکارآمدی ما واقعا نشان خواهد داد."
خدمه شکایت های هولناکی را در سه نظرسنجی که بین ماه های ژوئن 2015 تا اوت امسال انجام شده است ارائه داده اند. خبرگزاری نیروی دریایی" تایمز" گزارش داد که وی اخراج نشد.
گزارشگر خبرگزاری نیروی دریایی" تایمز"  می نویسد، یکی از تفنگدارن دریایی این رزم ناو که تمایل به خودکشی داشته است گفت: خدمه ی افسرده و مایل به خودکشی می ترسند وضعیت مخاطره آمیز زندگی خود را گزارش دهند؛ زیرا کسانی که این کار انجام دهند اجازه ترک کشتی را ندارند.
 شیلو بخشی از ناوگان دریایی هفتم نیروی دریایی است که  پس از دو بار برخورد کشتی خود در سالهای گذشته به کشتی های تجاری متحمل دگرگونی های امنیتی در سطح وسیع است.

مسیب کرمی نژاد
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان