کد خبر: 32453 تاریخ انشار : 1393/06/15 09:11
اندازه متن
ارتفاع سطر

پيوستن 10 صهیونیست به داعش

رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ۱۰ شهروند ساکن فلسطین اشغالی، به گروهک تکفیری و تروریستی داعش (در عراق و سوریه) پیوسته‌اند.

به گزارش ماد به نقل از پایگاه خبری «رادیو رژیم صهیونیستی»، برخی از منابع سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی روز جمعه (امروز) اعلام کردند که 10 نفر از شهروندان عرب ساکن فلسطین اشغالی به گروهک تکفیری داعش پیوسته‌اند.

سازمان اطلاعات و امنیت داخلی این رژیم (شاباک) این موضوع را در چندین جلسه محرمانه که بتازگی برگزار شده، به مقامات رژیم صهیونیستی ابلاغ کرده است.

برخی گزارش‌های خبری از این مسئله حکایت دارد که از آغاز جنگ علیه سوریه، ده‌ها شهروند عرب به گروهک تکفیری داعش و برخی دیگر نیز به گروهک تروریستی جبهه النصره (وابسته به القاعده) پیوسته‌اند.

این خبر همزمان با دستور «موشه یعالون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی منتشر شد. یعالون دو روز پیش دستوری صادر کرد و داعش و گردان‌های «عزام» را دو گروه غیر قانونی به شمار آورد.

منبع :

Filed under: ،داعش, ،صهیونیست،, 10, اجتماعی،, اقتصاد, المللی،, ایرانیان،, بنیان،, به, بین, پایگاه, خبری, دانش, رسانه, سیاسی،, صنایع،, فرهنگ،, فرهنگی،, ماد, ماد،, ماد،اقتصادی،, مرکز, نیوز،, ورزش،پيوستن،, وزارت
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان