کد خبر: 46997 تاریخ انشار : 1397/01/22 21:39
اندازه متن
ارتفاع سطر

سوال از رییس جمهور در چه وضعیتی است؟

معاون پارلمانی رئیس‌جمهو خبر داد که کمتر از دو هفته آینده جلسه مشترک دولت و مجلس به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار می‎شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهو خبر داد که کمتر از دو هفته آینده جلسه مشترک دولت و مجلس به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار می‎شود.

حسینعلی امیری در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران عنوان کرد: تاکنون سه سوال از رییس جمهوری به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شده که در مورد سوال اول با توضیحاتی که نمایندگان رییس جمهوری دادند، تعداد قابل توجهی از نمایندگان سوال کننده با توضیحات نمایندگان رییس جمهور، قانع شدند و سوال از حد نصاب افتاد.

وی افزود: سوال دوم نیز درباره مسایل مالی و قاچاق کالا بود که توضیحات نمایندگان رییس جمهوری در کمیسیون اقتصادی، نمایندگان را قانع کرد و این سوال نیز از حد نصاب افتاد و عضو مسئول هیات رییسه به رییس مجلس و دولت اعلام کرده که از دستور خارج شده است.

امیری یادآور شد: سوال سوم در ۵ محور تهیه شده که بحث های حقوقی دارد. در روزهای آینده به نامه رییس کمیسیون اقتصادی پاسخ مفصل و مشروح به این سوالات داده خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: کمتر از دو هفته آینده جلسه مشترک دولت و مجلس به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود./ایلنا
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان