کد خبر: 56653 تاریخ انشار : 1396/06/08 10:50
اندازه متن
ارتفاع سطر

افزایش سرقت در پی طوفان اخیر هوستون امریکا

در پی طوفان سهمگین هاروی که ایالت تگزاس آمریکا را در برگرفته است تا کنون منجر به کشته شدن حداقل 12 نفر و فلج کردن هوستون، چهارمین شهر پرجمعیت آمریکا شده است.

ماد - در پی طوفان سهمگین هاروی که ایالت تگزاس آمریکا را در برگرفته  است تا کنون منجر به کشته شدن حداقل 12 نفر و فلج کردن هوستون، چهارمین شهر پرجمعیت آمریکا شده است این طوفان که از خلیج مکزیک شروع شد باعث جاری شدن سیل در ایالت تگزاس آمریکا و شهر هوستون شد.

رئیس پلیس شهر هوستون دیروز با اعلام خبر افزایش سرقت از منازل و ادارات این شهر گفت:تا کنون چندین حادثه غارت، سرقت های مسلحانه از منازل و افراد حادثه دیده گزارش شده است که تازه ترین مورد آن حمله به سفر پلیس می باشد.

این حادثه که تعدادی زیادی از اهالی این شهر را مجبور به ترک خانه های خود کرده است و مقامات شهر هوستون با ایجاد پناهگاه های موقت توانسته اند 19000 هزار نفر را اسکان دهند که انتظار می رود در روزهای اخیر این افراد افزایش یابند و یا حتی به سوی این پناهگاه ها هجوم آورند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور جنجالی آمریکا طی بازدید سر زده از این مناطق اظهار کرده است که این حادثه طبیعی  آزمایشی است برای بروز خلاقیت هایش در مدیرین بحران.

ترجمه : معصومه عسکری
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان