کد خبر: 57723 تاریخ انشار : 1396/06/05 16:11
اندازه متن
ارتفاع سطر

ایجاد "معاونت اطلاع رسانی و ارتباطات" در دولت

عدم اطلاع رسانی دقیق از خدمات دولت اول روحانی یک بیماری حاد و بغرنج بود که تیم اطلاع رسانی دولت نتوانست آنرا تا پایان دولت اول روحاتی علاج کند.

ماد - هادی موید/عدم اطلاع رسانی دقیق از خدمات دولت اول روحانی یک بیماری حاد و بغرنج بود که تیم اطلاع رسانی دولت نتوانست آنرا تا پایان دولت اول روحاتی علاج کند.
بی تردید رسانه های مستقل و اصلاح طلب در صفحات وب و شبکه اجتماعی که از سر دلسوزی برای کشور،درباره عملکرد دولت اطلاع رسانی میکردنند،به خوبی توانستند جای خالی تیم ضعیف اطلاع رسانی دولت را پر کنند و حماسه انتخابات 29 اردبیهشت را بوجود آورند و نگذاشتند که ایران عزیر دوباره در مسیر تندروی قرار گیرد.

اما مساله مهمتر و حیاتی توجه به به ایران 1400 می باشد که در آن دیگر روحانی نمی تواند کاندیدای ریاست جمهوری شود و همین امر موجب میگردد که مخالفان دولت روحانی فضای تخریبی علیه دولت را گسترده تر کنند تا کارهای مثبت دولت را کتمان و به بزرگنمایی ضعف ها و گسترش شایعات دامن زنند،؛ آنها امیدوارند در غیاب روحانی، بتوانند گفتمان او را شکست دهند و نگذارند یاران روحانی راهش را ادامه دهند. روحانی بهتر از همه می داند که در چنان وضعی، احتمال چه رفتارهایی از سوی محافظه کاران با او به عنوان "رئیس جمهور سابق" متصور است ،حالا با توجه به آن تجربه چهار ساله، خبرهای امیدوار کننده ای از دولت می رسد که هر چند نهایی نشده ولی نشان از تدبیر دارد. گویا قرار است معاونت جدیدی برای رئیس جمهور تحت عنوان "اطلاع رسانی و ارتباطات" (یا نظیر این) ایجاد شود تا تمام توان رسانه ای دولت اعم از روزنامه ها ، خبرگزاری ها ، روابط عمومی ها به علاوه سخنگویی دولت در یک جا تجمیع شود و تحت نظر مستقیم معاون رئیس جمهور و با راهبرد، سیاستگذاری،برنامه ریزی و مدیریت واحد اداره شود.

انتخاب فردی صاحب صلاحیت و البته جوان که با فضای رسانه ی و اطلاع رسانه ی آشنایی دارد می تواند این نوید را به روحانی و تیمش بدهد که خدماتشان دیده می شود و و ضمن دریافت نقدهای سازنده، فضاسازی های مغرضانه خنثی می شوند
اگر این اتفاق رخ دهد و البته فردی صاحب صلاحیت عهده دار سکان خطیر اطلاع رسانی هماهنگ و یکپارچه دولت شود، آنگاه روحانی و تیمش می توانند امیدوار باشند که خدماتشان دیده می شود و و ضمن دریافت نقدهای سازنده، فضاسازی های مغرضانه خنثی می شوند.

این اتفاق خجسته می تواند به روحانی کمک کند تا با سپردن فضای افکار عمومی اش به معاون اطلاع رسانی رئیس جمهور و سخنگو، با خیالی آسوده تر به هزاران کار بر زمین مانده برسد و خدمت کند به این خلق امید بسته به ساخته شدن ایران و شعار دوباره ایران
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان