کد خبر: 59772 (1) تاریخ انشار : 1396/06/26 12:27
اندازه متن
ارتفاع سطر

اظهاراتی جنجالی و موهن "خرت فیلدرز" علیه اسلام

فیلدرز: 11 درصد از جمعیت مسلمان ساکن هلند حاضرند برای دینشان دست به خشونت بزنند . این رقم حدود 110 هزار نفر می شود که دوبرابر تعداد نیروهای ارتش هلند است.

ماد - "خرت فیلدرز" سیاستمدار راست افراطی هلند در مصاحبه ای با روزنامه " دیلی تلگراف" اظهاراتی جنجالی و موهن علیه اسلام گفته است.

این سیاستمدار اسلام ستیز هلندی با درخواست خارج کردن اسلام از ادیان در شمول آزادی ادیان تضمین شده در قانون اساسی هلند، مدعی شد اسلام یک دین نیست بلکه یک ایدئولوژی تمامیت خواهانه است که لباس دین بر تن دارد!

این سیاستمدار اسلام ستیز هلندی که سابقه اظهارات جنجالی و موهنی علیه اسلام و مسلمانان دارد گفته است:" اسلام دین نیست بلکه یک ایدئولوژی تمامیت خواهانه و خطرناک است که باید از شمول ادیان تحت تضمین آزادی ادیان در قانون اساسی هلند، خارج شود.

او در این مصاحبه گفته است:" نتایج تحقیقات نشان می دهد 11درصد از جمعیت مسلمان ساکن هلند حاضرند برای دینشان دست به خشونت بزنند . این رقم حدود 110 هزار نفر می شود که دوبرابر تعداد نیروهای ارتش هلند است.

او در ادامه ادعاهای خود علیه اسلام گفته است:" بر اساس قرآن اسلام میانه رو معنایی ندارد. من شخصا معتقدم مسلمان میانه رو و افراطی داریم اما اسلام دوگونه نداریم. تنها یک اسلام وجود دارد. اسلامی که امکان اصلاح در آن وجود ندارد و حتی اگر این امکان هم وجود داشته باشد ما نمی توانیم 150 یا 300 سال منتظر اصلاحش بمانیم. من معتقدم چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد.

فیلدرز رهبر حزب راست افراطی " برای آزادی" (PVV) در هلند است که در انتخابات سراسری امسال در هلند موفق شد 20 کرسی پارلمان این کشور را به دست آورد و به دومین حزب بزرگ هلند تبدیل شد.

حزب متبوع این سیاستمدار هلندی خواهان اخراج پناهجویان مسلمان از هلند و تعطیلی مساجد و ممنوع کردن قرآن در هلند است. این حزب راست افراطی هلند، اسلام را منبع ترور و خشونت می داند!
منبع :

Filed under: اسلام،هلند
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 

آخرین عناوین خبری

ممنوعیت رسانه های داخلی از اطلاع رسانی وقایع ایران به نفع رسانه های خارجی

اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

دستور غیرقانونی ترامپ برای حملات هسته ای را نمی پذیرم

صادرات 24 میلیون دلاری کنسرسیوم های صنعتی خراسان رضوی

کشف محموله قاچاق کودک با هوشیاری ماموران گمرک

عصبانیت اروپاییان از ریاست جمهوری ترامپ در چند هفته اخیر چندین برابر شده است.

سخنان شب گذشته ترامپ همچون گذشته سخیف و بی‌ادبانه بود.

ناوآمریکایی حاضر در سواحل کره شمالی زندانی شناور برای تفنگداران ایالت متحده

ترامپ ظاهرا نمی داند برجام سند دوجانبه نیست / آمریکا امروز تنهاتر از همیشه در برابر برجام قرار دارد

با بهره گيري از ظرفيت ها مي توان بر چالش ها غلبه كرد / فرصت سوزي يكي از عوامل چالش ساز در كرمانشاه است / بياييد تماشاچي نباشيم و مشكلات استان را خودمان حل كنيم

بعد از فوت پدرم سریعا گاوصندوقش را خالی کردند/ مشتاقیم بدانیم که وصیت نامه آیت الله کجاست؟

آسیا گردی یازده روزه ی ترامپ:

 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان