کد خبر: 59854 تاریخ انشار : 1396/03/24 14:11
اندازه متن
ارتفاع سطر

تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تمدید شد

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، از موافقت رسمی هیات رئیسه مجلس با تمدید سه ماهه مهلت تحقیق و تفحص (تا پایان مردادماه) خبر داد.

به گزارش ماد ؛ جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به ارائه نامه‌ کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیأت رئیسه مجلس برای درخواست تمدید سه ماهه مهلت تحقیق و تفحص از این صندوق، اظهار داشت: هیأت رئیسه مجلس دو روز پیش رسماً با این درخواست موافقت کرد و به این ترتیب، تحقیق و تفحص تا پایان مرداد ماه تمدید شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده و باقی‌مانده در جریان تحقیق و تفحص افزود: طی مدت باقی‌مانده هم باید بازرسی‌های انجام شده را جمع‌بندی کنیم و هم بررسی بیشتری در خصوص برخی از بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه صندوق ذخیره داشته باشیم.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: کار ما در رابطه با بررسی وضعیت بانک سرمایه تقریباً تمام شده و در رابطه با رقم تخلفات این بانک تقریباً به جمع‌بندی رسیده‌ایم که بیش از هشت هزار میلیارد تومان است.

کوچکی‌نژاد همچنین با اشاره به در دست بررسی بودن وضعیت برخی هلدینگ‌ های پتروشیمی زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار داشت: قطعاً با بررسی بخش‌های باقی‌مانده، رقم تخلفات تغییر خواهد کرد.
منبع : افکارنیوز

Filed under: تحقیق, تفحص, ذخیره, رئیس, رئیسه, صندوق, فرهنگیان, کمیته, مجلس, و, هیأت
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان