کد خبر: 63081 تاریخ انشار : 1396/06/07 09:37
اندازه متن
ارتفاع سطر

جعفرزاده:

برجام جلوی خسارت‌های بیشتر به کشور را گرفت

برجام علاوه بر اینکه گشایش‌های جدیدی در وضع کشور ایجاد کرد مانع وارد آمدن خسارت و ضررهای بیشتر به کشور شد. ما نمی‌توانستیم نفت بفروشیم اما برجام مانع ادامه این ضرر شد و متاسفانه کمتر به این بعد توجه می‌شود بلکه می‌گویند برجام چه حاصلی داشته،‌ نمی‌گویند که اگر نبود چه اتفاقات تلخی می‌افتاد.

ماد - نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت که دولت دوازدهم باید نهایت استفاده را از فضای به وجود آمده بعد از برجام ببرد.

غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی ‌اظهار داشت: برجام علاوه بر اینکه گشایش‌های جدیدی در وضع کشور ایجاد کرد مانع وارد آمدن خسارت و ضررهای بیشتر به کشور شد. ما نمی‌توانستیم نفت بفروشیم اما برجام مانع ادامه این ضرر شد و متاسفانه کمتر به این بعد توجه می‌شود بلکه می‌گویند برجام چه حاصلی داشته،‌ نمی‌گویند که اگر نبود چه اتفاقات تلخی می‌افتاد.

وی افزود: در واقع شرایط کشور پیش از برجام مانند بیماری بود که برجام هم تب آن را متوقف کرد و هم انرژی ادامه حرکت را به آن داد. همین ‌که در مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری دوازدهم بیش از ۱۰۰ کشور حضور داشتند نشان دهنده به وجود آمدن فضای باز سیاسی در دنیا برای ماست.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: امروز علیرغم بهانه‌جویی‌های دولت ترامپ حقانیت ایران در عرصه بین‌الملل اثبات شده و همه به این نتیجه رسیده‌اند که دولت آمریکا در حال بهانه‌جویی برای ماست. به نظر می‌رسد دولت دوازدهم باید نهایت استفاده دیپلماتیک، منطقی و معقول و قانونی را از فضای به وجود آمده ببرد.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان