کد خبر: 74567 تاریخ انشار : 1395/10/15 16:39
اندازه متن
ارتفاع سطر

چرا 5 میلیون تومان به کارکنان فرودگاههای کشور پرداخت شد؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طبق اطلاعات به دست آمده مشخص شده که اخیرا به عموم کارکنان فرودگاههای کشور 5 میلیون تومان داده شده است.

به گزارش خبرگزاري ماد ؛ حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق اطلاعات به دست آمده مشخص شده که اخیرا به عموم کارکنان فرودگاههای کشور 5 میلیون تومان داده شده است عنوان کرد: ما از خود کارکنان فرودگاه مهرآباد تهران شنیدیم که نفری 5 میلیون تومان به تمام کارکنان پرداخت شده ولی منبعی که این پول از آنجا آمده باشد و جزئیات بیشتر ماجرا هنوز مشخص نیست؛ حتی به این کارکنان گفته شده که مبلغی دیگر تا حد سه میلیون تومان در آینده به آنها داده خواهد شد.

وی افزود: تعجب می کنیم در شرایطی که دولت مرتبا مشکلات خود را بیان می کند و از کمبود اعتبارات می گوید، چگونه مبالغ اینچنینی پرداخت می شود.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: ما البته مخالف پرداخت و کمک به کارکنان نیستیم بلکه می گوییم اگر بنا است پرداختی صورت بگیرد به همه کارکنان کشور اعم از کارمندان و کارگران پرداخت شود؛ ضمن آنکه چرا به آن اقشاری که شغل و درآمدی ندارند و یا مددجوی کمیته امداد و بهزیستی هستند، نباید این پول داده شود.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پایان خواستار توضیح دولت در خصوص پرداخت 5 میلیون تومان پول به عموم کارکنان فرودگاههای کشور شد.

توضیحاتی درباره پرداخت 5 میلیونی!

مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران در گفت‌وگو با میزان، اظهار کرد: این مبلغ کمک هزینه رفاهی آن هم بر اساس بخشنامه دولت است که به علت آنکه از ابتدای سال معوق مانده  به صورت علی الحساب پرداخت شده است.
منبع :
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار خبر در :افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان