کد خبر: 76629 تاریخ انشار : 1396/03/24 13:47
اندازه متن
ارتفاع سطر

حجت‌الاسلام قریشی: «شهید تقوی» فردی متدین و پرتلاش بود

حجت‌الاسلام قریشی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: شهید تقوی فردی متدین، با اخلاق، رئوف و با سعه صدر و پرتلاش بود.

به گزارش ماد ؛ حجت‌الاسلام میرمجید سیدقریشی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در حاشیه مراسم ترحیم شهدای جهاد دانشگاهی حادثه تروریستی مجلس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بنده با  شهید تقوی از زمانی که در بخش قرآنی فعال بود، آشنا بودم.

وی افزود: شهید تقوی فردی متدین، با اخلاق، رئوف و با سعه صدر و پرتلاش بود و در حوزه‌های قرآنی بسیار تلاش می‌کرد.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره حادثه تروریستی اخیر نیز گفت: در این حادثه که داعشیان آن را برافروختند، حجت‌الاسلام تقوی و دیگر شهدا به آرزوی خود رسیدند.

حجت‌الاسلام قریشی افزود: ظهور داعش در جهان اسلام توطئه بزرگی بود که با حمایت عربستان و آمریکا صورت گرفت و قطعا از عالم اسلام رخ می‌بندد. این حادثه انسجام ملی ما را بیشتر کرد و ما بیشتر به ابعاد غیرانسانی و غیرمنطقی تفکری که عربستان حامی آن است و آمریکا آن را پرورش می‌دهد، پی بردند.

وی افزود: ما این شهدا را به ساحت اباعبدالله تقدیم می‌کنیم. با انسجامی که ایجاد شد در آینده با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری فتوحات بیشتری خواهیم داشت.
منبع : خبرگزاری تسنیم

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار خبر در :افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان