کد خبر: 76629 تاریخ انشار : 1396/03/24 13:47
اندازه متن
ارتفاع سطر

حجت‌الاسلام قریشی: «شهید تقوی» فردی متدین و پرتلاش بود

حجت‌الاسلام قریشی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: شهید تقوی فردی متدین، با اخلاق، رئوف و با سعه صدر و پرتلاش بود.

به گزارش ماد ؛ حجت‌الاسلام میرمجید سیدقریشی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در حاشیه مراسم ترحیم شهدای جهاد دانشگاهی حادثه تروریستی مجلس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بنده با  شهید تقوی از زمانی که در بخش قرآنی فعال بود، آشنا بودم.

وی افزود: شهید تقوی فردی متدین، با اخلاق، رئوف و با سعه صدر و پرتلاش بود و در حوزه‌های قرآنی بسیار تلاش می‌کرد.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره حادثه تروریستی اخیر نیز گفت: در این حادثه که داعشیان آن را برافروختند، حجت‌الاسلام تقوی و دیگر شهدا به آرزوی خود رسیدند.

حجت‌الاسلام قریشی افزود: ظهور داعش در جهان اسلام توطئه بزرگی بود که با حمایت عربستان و آمریکا صورت گرفت و قطعا از عالم اسلام رخ می‌بندد. این حادثه انسجام ملی ما را بیشتر کرد و ما بیشتر به ابعاد غیرانسانی و غیرمنطقی تفکری که عربستان حامی آن است و آمریکا آن را پرورش می‌دهد، پی بردند.

وی افزود: ما این شهدا را به ساحت اباعبدالله تقدیم می‌کنیم. با انسجامی که ایجاد شد در آینده با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری فتوحات بیشتری خواهیم داشت.
منبع : خبرگزاری تسنیم

Filed under: حجت‌الاسلام, داعش, رهبری, قریشی, معظم, مقام
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان