کد خبر: 77158 تاریخ انشار : 1395/10/16 21:33
اندازه متن
ارتفاع سطر

عامل حمله به باشگاه شبانه در استانبول به سوریه گریخته است؟

تعدادی از اهالی شهر الرقه سوریه که تحت اشغال گروه تروریستی داعش قرار دارد، اعلام کردند عامل حمله به باشگاه شبانه استانبول وارد الرقه شده است.

به گزارش ماد ؛ همزمان با اظهارات برخی اهالی شهر الرقه در شرق سوریه مبنی بر ورود عامل حمله باشگاه رینا به الرقه، یکی از مسئولان صفحه « الرقه در سکوت قربانی می شود» نیز نوشت: برخی خبرها حاکی از خوشحالی داعشی ها از ورود وی به این شهر است.

این سایت که اخبار شهر الرقه را منتشر و جنایت های داعشی ها را رصد می کند، در این باره نوشت: صدای تیراندازی داعشی ها در ابراز خوشحالی از ورود عامل حمله استانبول به الرقه شنیده شد.

این در حالی است که مسئولان امنیتی ترکیه ضمن شناسایی عامل این حمله اعلام کردند که وی به همراه همسر و دو کودکش در تاریخ 20 نوامبر وارد ترکیه شد.

در این میان اظهارات یکی از کارشناسان و متخصصان امنیتی ترکیه مبنی بر اینکه هیچ یک از عناصر داعش در حمله تروریستی به باشگاه رینا حضور نداشتند، تامل برانگیز است.

یارار در برنامه زنده تلویزیونی «تی وی نت TV NET» ترکیه در مورد حمله تروریستی باشگاه رینا گفت: «جزئیات و دقت فوق‌العاده بالایی که داعش در حملات تروریستی خود در ترکیه دارد، در حملات این گروه در دیگر کشورها مشاهده نمی‌کنیم.

به گفته وی حملات تروریستی داعش به امنیتی‌ترین نقاط ترکیه حاکی از نابسامانی داخلی ترکیه است.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان