کد خبر: 77618 تاریخ انشار : 1396/07/22 13:34
اندازه متن
ارتفاع سطر

سخنان شب گذشته ترامپ همچون گذشته سخیف و بی‌ادبانه بود.

سخنگوی حزب اعتدال وتوسعه درواکنش به سخنان ترامپ گفت: همانطور که رییس‌جمهور تاکید کردند ملت و دولت ایران متحدتر از قبل پشت سر رهبری می‌ایستند.

ماد - سخنگوی حزب اعتدال وتوسعه درواکنش به سخنان ترامپ گفت: همانطور که رییس‌جمهور تاکید کردند ملت و دولت ایران متحدتر از قبل پشت سر رهبری می‌ایستند.
رمضانعلی سبحانی‌فر خاطر نشان کرد: سخنان شب گذشته ترامپ نسبت به زمان رقابت‌های انتخاباتی‌اش تغییری نداشت و  همچون گذشته سخیف و بی‌ادبانه بود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس متذکر شد: امروز کمتر کسی در سراسر جهان است که رفتارهای بی‌ادبانه ترامپ را نشناسد. جامعه جهانی کمتر روی سخنان وی حساب باز می‌کنند، به بیان دیگر سخنان سخیف و توهین‌آمیز رییس‌جمهور آمریکا موجب بی‌اعتمادتر شدن مردم و مسئولان بسیاری از کشورهای جهان نسبت به سیاست‌های آمریکا شده است. این مسئله خود را در برجام  نشان داده است که موضع کشورهای اروپایی مستقل از آمریکا شده است.

وی سخنان شب گذشته رییس‌جمهور ایران را پاسخی قاطع به اظهارات سخیف رییس‌جمهور آمریکا دانست و افزود: کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا بارها و بارها بر حفظ برجام و پایبندی جمهوری اسلامی ایران به مفاد برجام تاکید کرده‌اند. رییس‌جمهور هم برجام را غیر قابل اصلاح و تغییر دانست و بر بین‌المللی بودن آن تاکید کرد. جامعه جهانی بر برجام صحه گذاشته است. اگر آمریکا خود را از برجام جدا کند منزوی‌تر از قبل می‌شود.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه سخنان بی‌پایه و اساس ترامپ موجب اتحاد و همراهی نیروهای نظامی و سیاسی پشت سر مقام معظم رهبری می‌شود،‌ متذکر شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدوم‌ترین و مخلص‌ترین نیروهای نظامی کشور است. این نیرو در هر مقطعی از تاریخ این کشور به دفاع از کیان و مرزهای جغرافیایی، اعتقادی و ارزشی جمهوری اسلامی پرداخته است و اکنون نیز منسجم و متحدتر از قبل خواهند شد.

سبحانی‌فر تصریح کرد: رفتار رییس‌جمهور آمریکا با کشورهای بزرگ منطقه نظیر روسیه، ایران و سایر کشورها موجب منسجم‌تر شدن این کشورها نسبت به گذشته شده است.

وی یادآور شد: دوران زورگویی کشورهای استکباری به پایان رسیده و این مردم کشورهای منطقه هستند که سرنوشت خود را تعیین می‌کنند. آمریکا نمی‌تواند برای کشورهای منطقه تعیین تکلیف کند و مردم این کشورها اجازه نمی‌دهند بدون خواست و اراده خود رژیم‌های حاکم بر کشورهایشان تغییر کند. مردم در کشورهای سوریه، یمن، عراق و افغانستان پای اهداف و آرمان‌های خود ایستاند و موجب شکست سیاست توسعه‌طلبانه آمریکا شدند.  مردم این کشورها با حضور پررنگ و مستقل خود سرنوشت‌شان را به دست خود رقم زده‌اند.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 

آخرین عناوین خبری

ممنوعیت رسانه های داخلی از اطلاع رسانی وقایع ایران به نفع رسانه های خارجی

اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

دستور غیرقانونی ترامپ برای حملات هسته ای را نمی پذیرم

صادرات 24 میلیون دلاری کنسرسیوم های صنعتی خراسان رضوی

کشف محموله قاچاق کودک با هوشیاری ماموران گمرک

عصبانیت اروپاییان از ریاست جمهوری ترامپ در چند هفته اخیر چندین برابر شده است.

سخنان شب گذشته ترامپ همچون گذشته سخیف و بی‌ادبانه بود.

ناوآمریکایی حاضر در سواحل کره شمالی زندانی شناور برای تفنگداران ایالت متحده

ترامپ ظاهرا نمی داند برجام سند دوجانبه نیست / آمریکا امروز تنهاتر از همیشه در برابر برجام قرار دارد

با بهره گيري از ظرفيت ها مي توان بر چالش ها غلبه كرد / فرصت سوزي يكي از عوامل چالش ساز در كرمانشاه است / بياييد تماشاچي نباشيم و مشكلات استان را خودمان حل كنيم

بعد از فوت پدرم سریعا گاوصندوقش را خالی کردند/ مشتاقیم بدانیم که وصیت نامه آیت الله کجاست؟

آسیا گردی یازده روزه ی ترامپ:

 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان