کد خبر: 96832 تاریخ انشار : 1395/10/17 20:01
اندازه متن
ارتفاع سطر

رئیس ستاد ارتش صهیونیستی به ادامه حمایت از تروریست ها در سوریه اعتراف کرد

«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که 26 میلیون شیکل از بودجه ارتش صهیونیستی برای کمک های درمانی و پزشکی به گروه های مسلح در سوریه هزینه می شود.

به گزارش ماد ؛ پایگاه خبری العهد روز پنجشنبه به نقل از روزنامه صهیونیستی(هاآرتص) افزود: آیزنکوت که درهمایش موسسه چند منظوره «هرتزل» برای بررسی تحولات منطقه سخنرانی می کرد، گفت که بیش از 3 هزار نفر از عناصر گروه های مسلح در شهرهای صفد و نهاریا در فلسطین اشغالی مداوا شده اند.
هر دلار آمریکا برابر 3.8 شیکل است.
رئیس ستاد ارتش صهیونیستی همچنین گفت: حزب الله برخلاف قطعنامه 1701 شورای امنیت سازمان ملل از نوار مرزی تا رودخانه لیطانی حضور دارد و نیروهای خود را در این منطقه سازماندهی کرده است.
وی افزود: تنها یک سوم نیروهای حزب الله امروز در جنگ سوریه حضور دارند.
آیزنکوت،اوضاع نوارغزه را که تحت محاصره ظالمانه رژیم صهیونیستی قرار دارد، شبیه «بمب ساعتی» دانست و اضافه کرد: بیش از دومیلیون نفر بین مرزهای مصر و فلسطین اشغالی و درغرب دریا زندگی می کنند که به خاطر اوضاع و شرایط ، ناراضی هستند.
رئیس ستاد ارتش صهیونیستی گفت: ایجاد امید به زندگی در نوار غزه به نفع اسرائیل است اما چالش امنیتی برای ما افزایش قدرت و توان جنبش حماس است که باید جلوی آن گرفته شود و تونل ها از بین بروند.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان