کد خبر: 110784 تاریخ انشار : 1396/05/04 16:21
اندازه متن
ارتفاع سطر

مرضیه اشرفی،استاد دانشگاه قزوین:

اسلام وارداتی با استفاده از عناصر خود بریده؛ تهاجم دشمن موفقیت آمیز بود یا تدافع ما؟

تأکید بر جایگاه والای رهبری و فصل‌الخطاب بودن اوامر ایشان در کلیه امور و شفاف‌سازی در اصول انقلاب برای آحاد جامعه به نحوی که اغراض دشمنان داخلی و خارجی را آشکار سازد و دوری از هرگونه برجسته ‌سازی غیرمنطقی افراد و منوط نمودن رشد جایگاهی ایشان به تبعیت محض از شعائر واقعی نظام و رهبری و پرهیز از اعطای هرگونه مصونیت سیاسی و قضایی به افراد و برابر شمردن همگان در پیشگاه قانون از جمله این راه‌ها است!

ماد - مرضیه اشرفی، استاد دانشگاه قزوین  پیرامون تقابل صحیح با جنگ نرم بیان داشت:«مهم‌ترین روش مورد استفاده دشمن در این خصوص استفاده از عناصر خودی به اصطلاح بریده است، یعنی افرادی که درگذشته با قرارگرفتن در صفوف انقلاب و استفاده از وجهه آن برای خود جایگاه اجتماعی مناسبی ایجاد کرده‌اند و در ادامه به لحاظ تضاد منافع شخصی با مصالح نظام از آن فاصله گرفته‌اند ولی این جدایی فکری و عملی را رسانه‌ای ننموده‌اند».
وی در ادامه افزود:«این افراد با بیان دیدگاه‌های مغرضانه و سوء استفاده از سابقه خدماتی خود، اصلی‌ترین ابزار برای جایگزینی اسلام وارداتی به جای اسلام مورد نظر انقلاب و امام(ره) می‌باشند! متأسفانه دشمنان تا حد زیادی موفق بوده‌اند و طیف وسیعی در جامعه دچار تردید در شناخت از انقلاب شده‌اند!. منظور استفاده از عناصری است که بدون اعلام ضدّیت مستقیم با نظام و با قرارگیری در بدنه آن موجب القاء افکار مسموم وارداتی به عنوان شعائر نظام و انحراف از مسیر صحیح می‌شوند!»
اشرفی در خصوص جایگاه ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی افزود:«تأکید بر جایگاه والای رهبری و فصل‌الخطاب بودن اوامر ایشان در کلیه امور و شفاف‌سازی در اصول انقلاب برای آحاد جامعه به نحوی که اغراض دشمنان داخلی و خارجی را آشکار سازد و دوری از هرگونه برجسته ‌سازی غیرمنطقی افراد و منوط نمودن رشد جایگاهی ایشان به تبعیت محض از شعائر واقعی نظام و رهبری و پرهیز از اعطای هرگونه مصونیت سیاسی و قضایی به افراد و برابر شمردن همگان در پیشگاه قانون از جمله این راه‌ها است! تمامی اقشارمختلف جامعه در این میان سهیم و دارای نقش اساسی هستند ولی به لحاظ هیجانات جوانان می‌بایست برنامه‌های ویژه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته شود! بنابراین، تاریخ ثابت کرده است که فروپاشی تمدن‌ها همواره از درون صورت پذیرفته، فلذا بهره‌گیری از تجارب پیشینیانمان راهگشای آینده خواهد بود».
منبع : استاد نیوز

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان