کد خبر: 61300 تاریخ انشار : 1395/10/05 11:29
اندازه متن
ارتفاع سطر

طرح ضربتی پلیس برای برخورد با تخلفات شبانه (+عکس)

طرح برخورد با تخلفات شبانه از ساعت 22 شب تا بامداد روز یکشنبه ادامه داشت و در اجرای آن با رانندگانی که حرکات مخاطره‌آمیز، دور دور کردن، آلودگی صوتی و سرعت غیر مجازداشتند برخورد شد.

طرح ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی تهران برای برخورد با تخلفات شبانه شامل حرکات مارپیچ، سرعت غیر مجاز ، تخلفات خودروهای سنگین و ... با مشارکت پلیس پیشگیری و یگان امداد اجرا شد.

بر اساس این طرح با کلیه تخلفات راهنمایی و رانندگی برخورد خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری ماد، سردار مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ که خود شخصا اجرای این طرح را مدیریت می کرد بامداد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در مورد چگونگی روند اجرایی طرح برخورد با تخلفات شبانه راهنمایی و رانندگی گفت: یکی از موضوعاتی که همواره برای پلیس اهمیت دارد، آرامش و امنیت شهروندان است و تمام طرح‌هایی که اجرا می‌شود نیز در همین راستا است.

رییس پلیس راهور تهران با بیان این که رانندگی با حرکات مخاطره‌آمیز، دور دور کردن، آلودگی صوتی، سرعت غیر مجاز و... جزو مواردی است که پلیس با آن برخورد می‌کند، گفت: در این طرح 100 تیم پلیس به صورت جدی حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به برخورد با خودروهای سنگین متخلف در طرح شبانه خاطر نشان کرد: در این طرح تردد خودروهای سنگین نیز رصد شده و این خودروها اگر نقص فنی داشته باشند علاوه بر اعمال قانون ، پلاک اعزام به تعمیرگاه نیز دریافت می‌کنند.

سردار مهماندار با بیان این که این طرح در مرحله اول در پنج نقطه از تهران شامل بزرگراه نیایش، خیابان اندرزگو، بلوار اصلی سعادت آباد، بزرگراه همت غرب و اتوبان بابایی اجرا می‌شود، گفت: بعضا شاهد این هستیم که ترافیک شبانه به دلیل برخی تخلفات شبانه رخ می‌دهد و به طور قطع این طرح در کاهش آلودگی هوا و همچنین ترافیک شبانه موثر خواهد بود؛ چرا که برخورد با خودروهای دودزا نیز در اولویت قرار دارد.

به گفته وی اجرای این طرح در روزهای آتی در نقاط دیگری از تهران نیز اجرا خواهد شد.
منبع : عصر ایران

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان