کد خبر: 66141 تاریخ انشار : 1396/03/16 10:09
اندازه متن
ارتفاع سطر

مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس معرفی شد

با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت، «هاشم میرزاخانی» به عنوان مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس معرفی شد.

ماد - «محمدحسین نیرومند» که تا کنون عهده‌دار مسئولیت یکی از قدیمی‌ترین انجمن‌های سینمایی یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بود، جای خود را به هاشم میرزاخانی داده است.

میرزاخانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صداوسیما است. وی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران بوده و همچنین، عضو شورای پروانه نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو شورای فیلمنامه و برآورد موسسه رسانه‌های تصویری و عضویت هیات امنای مؤسسه سینما شهر را نیز در کارنامه خود دارد.

وی همچنین دبیری چهار دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران (دوره‌های ۲۷ تا ۳۰)، قائم مقام دبیر در بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر و همچنین دبیری نخستین جشنواره بین المللی فیلم وحدت را برعهده داشته است.

همچنین بر اساس احکام دیگری از سوی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، احمدرضا درویش، شهریار بحرانی، پرویز شیخ طادی، مرتضی سرهنگی و سید احمد میرعلایی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس منصوب شدند.

با اصلاح و ابلاغ ساختار جدید این انجمن، علاوه بر توسعه و تجهیز شهرک سینمایی دفاع مقدس، مجموعه "راوی فیلم" به‌عنوان موسسه تجهیز و اداره زیر ساختی پخش و اکران آثار سینمایی نیز از موسسه رزمندگان اسلام جدا شده و به انجمن سینمایی الحاق یافت.

پیش از این نیز در حکم دیگری، «مسعود نجابتی» به سمت مدیر عامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بود . در حکم پیشین محمدحسنی همچنین، مسعود شجاعی طباطبایی، محمدرضا دوست محمدی، عباس صانعی، سید محمدرضا میری، حامد مغروری، علی حیاتی و سید مهدی حسینی نیز به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بودند.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان