کد خبر: 67741 تاریخ انشار : 1395/10/17 17:42
اندازه متن
ارتفاع سطر

واکنش نیروی انتظامی به انتشار يك فيلم در فضاى مجازى

روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: محتوای انتشار فیلمی منتسب به عوامل نیروی انتظامی در فضای مجازی صحت ندارد.

به گزارش ماد ؛ در اطلاعیه روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران در خصوص انتشار فیلمی در فضای مجازی علیه نیروی انتظامی در روزهای اخیر آمده است: نیروی انتظامی منطقه بهارستان در جنوب غرب تهران حین گشت زنی، یک دستگاه خودروی سواری پراید را که به علت آلودگی صوتی و انجام حرکات نمایشی پر خطر برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بود، متوقف کردند.
روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران اعلام کرد: متعاقب این اقدام، دو نفر از متهمین به دلیل شرب خمر با شکستن شیشه های پنجره افسر نگهبانی اقدام به خودزنی کردند و سه نفر نیز از بیرون اقدام به تهیه فیلم و عکس کرده و آن را در فضای مجازی انتشار دادند.
در این اطلاعیه آمده است: با هماهنگی مقام قضایی عوامل تهیه و انتشار این فیلم دستگیر شدند و اخبار منتشره مبنی بر اینکه نیروی پلیس محلی برای آزادی متهمین پنج میلیون ریال مطالبه کرده است، کذب محض است.
روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران افزود: مقام قضایی برای متهمین قرار وثیقه 500 میلیون ریالی صادر کرده و متهمین به دلیل ناتوانی در پرداخت وثیقه روانه زندان شدند.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان