کد خبر: 67991 تاریخ انشار : 1396/06/27 15:05
اندازه متن
ارتفاع سطر

طوفان خوزه به زودی سواحل شرقی آمریکا را در هم میکوبد

مرکز ملی طوفان آمریکااعلام کرد:انتظار می رود که روز دوشنبه طوفان خوزه بخش شرقی ساحل کارولینای شمالی را درنوردد و از ورجینا به انگلستان نو وارد شده و در بخش شرقی ساحل آمریکا مستقر

به گزارش گروه بین الملل ماد و به نقل از رویترز،مرکز ملی طوفان آمریکا اعلام کرد :انتظار می رود که روز دوشنبه طوفان خوزه بخش شرقی ساحل کارولینای شمالی را درنوردد و از ورجینا به انگلستان نو وارد شده و در بخش شرقی ساحل آمریکا مستقر شود.
این در حالی است که طوفان ماریا همچنان جزایر واقع در دریای کاریب را در هم میکوبد بطوریکه بخش بزرگی  از جزایر آن  در عرض کمتر از دو هفته،با طوفان ایرما تبدیل به جزیره ای ویران شد.
مرکز ملی طوفان آمریکا اذعان کرد که انتظار می رود طوفان خوزه  به جزایر لیوارد،روز دوشنبه نزدیک شود.
سازمان ملی اقیانوسی و جوی ایالت متحده ی آمریکا آنتیگو،باربودا،سنت کیتس و نویس و مونتسرات را تحت نظر دارد و از کشور فرانسه خواسته تا جزیره ها ی گوادلوپ،را برای جلوگیری از تلفات طوفان ایمن سازی کند.
روز دوشنبه از شدت طوفان ایرما کاسته و به طوفانی استوایی تبدیل شده است،در ضمن مطابق عکسی که از ماهواره های سازمان ملی هوانوردی فضا در تاریخ یازده سپتامبر ۲۰۱۷(۲۰۰۰گرینویچ)گرفته شده است،طوفان حرکاتی حلقوی دارد.
به گزارش پیش بینی مرکز ملی طوفان آمریکا حجم طوفان  خوزه در حال افزایش است و با انحرافش به سمت غرب موقیعیت طوفان استوایی را به سمت خارجی ساحل شمالی کارولینا نزدیک تر میکند.

ترجمه خبر:گودینی
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان