کد خبر: 68250 تاریخ انشار : 1395/10/12 22:56
اندازه متن
ارتفاع سطر

خودکشی یا قتل؟ سقوط مرموز یک زن از طبقه 16 برج فرهنگیان

تحقیقات کاراگاهان جنایی تهران برای رمز گشایی از سقوط مرموز زن ۵۰ ساله از طبقه ۱۶ برج فرهنگیان آغاز شد.

ساعت  ۱۴:۳۰ روز گذشته یک فقره سقوط از طبقه ی شانزدهم برج مسکونی فرهنگیان – بلوک E3 به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام شد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فوت مشکوک” و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل اعلامی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خانمی حدودا ۵۰ ساله بر اثر سقوط از محل سکونتش در طبقه شانزدهم برج فرهنگیان جانش را از دست است.در ادامه، کارآگاهان به محل سکونت متوفیه مراجعه و با آثار تخریب اموال و اثاثیه منزل مواجه شدند.
در ادامه رسیدگی به پرونده ، تحقیقات از همسر زن میانسال  به نام قاسم ۵۶ ساله – بازنشسته  در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
قاسم در اظهارات اولیه مدعی شد که زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته اما در ادامه ، با انکار اظهارات اولیه ی خود عنوان داشت که تخریب اموال داخل منزل بواسطه درگیری مابین او و همسرش ایجاد شده اما او هیچ دخالتی در سقوط همسرش نداشته است.
قاسم در خصوص نحوه سقوط همسرش از طبقه شانزدهم به کارآگاهان گفت : ” در یک لحظه و با شدت گرفتن درگیری ، همسرم به سمت پنجره رفت و خودش را از طبقه شانزدهم به پایین پرتاب کرد.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تناقضات موجود در اظهارات قاسم و برای انجام تحقیقات تکمیلی ، به دستور بازپرس سجاد منافی آذر با قرار قانونی بازداشت و در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان