کد خبر: 147258 تاریخ انشار : 1396/08/06 09:23
اندازه متن
ارتفاع سطر

ایرانپوریان : مقابل ذوب‌آهن کار بسیار سختی داریم ؛ دوست داشتم عشوری گلزنی کند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد

ایرانپوریان مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مقابل فجرسپاسی دوست داشتم عشوری بتواند گلزنی کند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

به گزارش ماد ؛ محمد ایرانپوریان در خصوص برد تیمش مقابل تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در جریان بازی ما بسیار عملکرد خوبی داشتیم اما به هر حال تیم حریف هم پا به پای ما پیش می‌آمد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم کادرفنی تغییرات بسیار خوبی انجام داد و به نظرم، تغییراتی که صورت گرفت باعث شد تا عملکرد ما در نیمه دوم خیلی بهتر شود. در جریان بازی یارگیری‌های مناسبی داشتیم که در نهایت منجر به پیروزی‌مان شد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در رابطه با پنالتی از دست رفته تیمش، تصریح کرد: در جریان بازی یک پنالتی به سود ما گرفته شد و با توجه به اینکه سینا عشوری مدت زیادی از میادین دور بود، صلاح بر این بود که پنالتی توسط او زده شود که تبدیل به گل نشد.

ایرانپوریان افزود: ما در صحنه پنالتی سینا عشوری با اختلاف مناسبی از حریف پیش بودیم، اگر بازی مساوی بود قطعا شرایط فرق می‌کرد. به هرحال دوست داشتم سینا عشوری بتواند گلزنی کند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی در پایان صحبت‌هایش در ارتباط با بازی هفته یازدهم تیمش مقابل ذوب‌آهن، خاطرنشان کرد: مقابل این تیم واقعا کار بسیار سختی داریم. بازیکنان این تیم بسیار باتجربه‌ هستند ضمن اینکه آنها کادرفنی بسیار خوبی هم دارند. امیدوارم که در جمع هواداران خودمان بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان