کد خبر: 45431 تاریخ انشار : 1396/08/04 22:17
اندازه متن
ارتفاع سطر

شفر:پرسپولیس بهترین تیم ایران است

شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است، در لیگ قهرمانان بوده و مقابل الهلال هم بازی کرده است. تفاوت ما با بهترین تیم ایران فقط یک پنالتی بود.

به گزارش ماد ؛ وینفرد شفر پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری خود در میان اصحاب رسانه بیان کرد: بازی بسیار خوبی را دیدیم و پس از مسابقه با هواداران بودیم.بازیکنان ما با همه توان به روزهای اوج خود برمی گردند.

وی افزود: شهرآورد فقط یک بازی نیست خوشحالم که یک دربی دیگر را هم در این ورزشگاه داریم. نمی دانم آن صحنه پنالتی بود یا نه، به هر حال بازیکنان ما باید به خودشان ببالند و با فراق بال به خانه‌هایشان بروند زیرا زحمت زیادی برای این بازی کشیدند. ما باید تلاش کنیم و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم تا جبران شود.

شفر ادامه داد: بین دو نیمه به بازیکنان مسائل تاکتیکی را گفتم و اینکه توپ را نگه دارند و بتوانیم موقعیت گل داشته باشیم اما به هر حال گل نزدیم.

سرمربی استقلال در مورد داوری بازی گفت: داور مسابقه قضاوت خوبی داشت.

وی در مورد اینکه خیلی به داور اعتراض داشت، گفت: فاصله خیلی زیاد بود، به نظر من داور خوب بود، داور چهارم هم خیلی خوب کار کرد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه هواداران استقلال با وجود ناراحتی، استقلال را تشویق کردند، شما چه قولی به آنها می‌دهید، گفت: خیلی وقت‌ها مهم نیست خوب باشی یا بد باشی، وقتی پیروز می‌شوی خوشحالی،‌پرسپولیس در نیمه دوم فقط دفاع کرد و زیر توپ زد، آن ها از بردشان خوشحالند، اما از عملکردشان راضی نیستند، ما هم نقاط ضعفی داشتیم، کرنرهایمان هم زیاد بلند بود، روی ضدحملات هم آنطور که می‌خواستیم نبودیم و زیادهم دریبل می‌خوردیم. همه به خاطر سطح بازی نگران و عصبی بودند. این یکی از بزرگترین شهرآوردهای آسیا است. پرسپولیس بازی قبلی را باخته بود، درنهایت یک پنالتی نتیجه دربی را رقم زد.

وی افزود: مهم این است که استقلال یک قدم بلند برداشت، پرسپولیس بهترین تیم ایران است، در لیگ قهرمانان بوده و مقابل الهلال هم بازی کرده است. تفاوت ما با بهترین تیم ایران فقط یک پنالتی بود. ما جلسه‌ای با بازیکنان خواهیم داشت تا هر کس بداند که باید چه وظایفی را انجام بدهد. نگاه من به بازیکنان باتجربه تیم نیست، نگاه من به بازیکنان جوانی مثل قائدی، محسن کریمی، آرمین سهرابیان و... است، این بازیکنان آینده‌دار هستند، باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

شفر در مورد اینکه هواداران از دقیقه 70 مهدی قائدی را تشویق کردند و چرا از مهدی رحمتی و تجربه‌اش استفاده نکرد، گفت: امروز شاید هواداران یک اسم را صدا کردند و روز دیگر شاید یک هزار اسم را صدا کنند، ما که نباید برگردیم و ببینیم هواداران چه بازیکنی را می‌خواهند. امروز دروازه‌بان ما خیلی خوب عمل کرد، چرا باید او را عوض می‌کردم، اشتباهی نداشت؟! از روی پنالتی یک گل خورد. از این دروازه‌بان حمایت کنید، گلر خوبی است و امیدوارم دروازه‌بان شماره ۳ تیم ملی در جام جهانی شود.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا از روزبه چشمی در دفاع میانی استفاده می‌شود در حالی که او یک هافبک دفاعی است، افزود: پنالتی که امروز رخ داد تقصیر روزبه نبود، فضا باز شد و بازیکن پرسپولیس وارد محوطه ما شد،‌این پنالتی روی یک اشتباه رخ داد. در بازی با توگو هم چشمی بهترین بازی‌اش را انجام داد، مطمئنم سرمربی تیم ملی هم از عملکرد روزبه چشمی خوشحال است.

سرمربی استقلال در مورد اینکه پرسپولیس خوش‌شانس بوده یا خیر، گفت: اگر پنالتی گرفته می‌شد و روزبه‌ اخراج می‌شد آن وقت پرسپولیس خوش‌شانس بود اما داور تصمیم درستی گرفت و پنالتی اعلام کرد و باید کارت زرد می‌داد که این اتفاق افتاد. چون دادن کارت قرمز اشتباه بود.
منبع : خبرگزاری صداوسیما

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان