کد خبر: 45614 تاریخ انشار : 1396/06/22 22:27
اندازه متن
ارتفاع سطر

پرسپولیس بدون بال؛ زندگی روی زمین

این روزها کمتر کسی جای خالی رامین رضاییان را در پرسپولیس حس می‌کند. مگر با حضور ماهینی آماده و محرمی باانگیره جای خالی‌ هم می‌ماند که آن را حس کرد. پرسپولیس اما یک خلا دارد. خلایی که شاید با بردهای پرسپولیس به چشم نیاید اما وجود دارد.

به گزارش ماد ؛ پرسپولیس بازیکنی برای سانتر کردن ندارد. نه ماهینی متخصص این کار است و نه صادق محرمی. دیگر گزینه‌های دفاع چپ این تیم هم همینطور. توانایی سانتر و ارسال بلند را ندارند.

در بازی‌هایی مانند بازی مقابل الاهلی که کار پرسپولیس با یک بازیکن کمتر گره خورده بود چند سانتر از جناحین خوب و بی‌نقص شاید می‌توانست گره بازی را زودتر و راحت‌تر باز کند اما این اتفاق نیفتاد. در ۹۰ دقیقه بازی دیروز، پرسپولیس فقط یک سانتر موفق داشت. وحید امیری از جناح چپ و تمام. ماهینی با آمار دوسانتر ناموفق باز هم نشان داد که در فاز هجومی نمی‌تواند به اندازه فاز دفاعی تاثیرگذار باشد. در مورد ماهینی علاوه بر این که دوسانتر ناموفق داشت، پاس‌های بلندش به محوطه جریمه حریف هم به هدف نرسید و پاس‌‌های صحیح او پاس‌های روبه عقب، کوتاه و عرضی بوده است.

جالب است که این اتفاق در بازی قبلی هم افتاده بود. زمانی که محرمی در دفاع راست به میدان رفت و ماهینی، دفاع چپ بود. در آن بازی هم خبری از پاس‌های بلند به زمین حریف نبود و شش سانتر اشتباه حاصل تلاش برای نفوذ این دو مدافع کناری بود.

حضور این دو بازیکن در دفاع کناری پرسپولیس باعث شده تا این تیم نسبت به زمان حضور رامین رضاییان کمتر به بازی هوایی روی آورده و تعداد گل‌هایش که از روی سانتر از جناحین به دست آمده به صفز برسد و مهاجمان این تیم برای صاحب موقعیت شدن بیشتر چشم‌امیدشان به هافبک‌ها و بازیکنان فانتزی تیمشان باشد. پرسپولیس برانکو بدون بال پرواز می‌کند.
منبع : نود

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان