کد خبر: 49948 تاریخ انشار : 1396/03/23 16:23
اندازه متن
ارتفاع سطر
امیر حاج رضایی:

نباید درغفلت صعود به جام جهانی بمانیم

ارشناس فوتبال و مربی اسبق تیم ملی گفت: برای تداوم موفقیت در فوتبال و صعود از مرحله گروهی جام جهانی نباید در خواب غفلت بمانیم.

ماد - امیر حاج رضایی در خصوص صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله نهایی جام جهانی روسیه گفت: در میان همه صعودهایی که تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی داشته است، این راحت ترین صعود بود و کارلوس کی روش سرمربی تیم توانست بهترین رکورد را از خود به جای بگذارد.
وی افزود: در دیدار شب گذشته مقابل ازبکستان عملکرد بسیار خوبی داشتیم و البته حریف هم انگیزه بسیار زیادی مقابل ما داشت. پیروزی ازبکستان در دیدار شب گذشته می توانست راه صعود آنها را به جام جهانی هموار کند.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: با احترام به همه کسانی که برای تیم ملی زحمت کشیدند به خصوص کادرفنی و بازیکنان، اما باید از حالا به فکر آینده باشیم و بدانیم نباید سقف آرزوهای ما فقط حضور در جام جهانی باشد.
وی تصریح کرد: کی روش برنامه های بسیار خوبی برای موفقیت تیم ملی دارد و باید دست به دست هم دهیم تا برنامه های او به صورت کامل اجرا شود.
حاج رضایی با اشاره به مشکلات موجود فوتبال ایران اظهار کرد: برای صعود از گروه خود در جام جهانی همه چیز در دستان کی روش نیست. فوتبال ایران مشکلات زیادی دارد که در ابتدا باید در سطح مدیریت باشگاه ها تصمیمات جدی گرفته شود.
وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران دومین تیمی در دنیا است که موفق شد به جام جهانی روسیه برسد. این اتفاق بسیار بزرگی برای فوتبال ایران است، اما در کنار این آمارهای بسیار مهم باید به فکر حل مشکلات هم باشیم و در غفلت نمانیم.
تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته موفق شد با پیروزی مقابل ازبکستان به عنوان دومین تیم جهان مجوز حضور در جام جهانی روسیه را کسب کند.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان