کد خبر: 50587 تاریخ انشار : 1395/10/22 11:56
اندازه متن
ارتفاع سطر

موضوعی که در دعوای کی روش و برانکو گم شد

عدم حضور دستیاران ایرانی کی روش در تمرینات با وجود اینکه در دبی بودند جای سوال داشت که متاسفانه در دعوای کی روش و برانکو گم شد.

به گزارش ماد ؛ ابتدا شایعه بازگشت دستیاران ایرانی کی روش به تهران مطرح بود. در حالی که این اتفاق رخ نداد آنها در تمرینات حاضر نمی شدند! که طبیعتا این بنا به درخواست کی روش بود. فدراسیون فوتبال و کی روش هیچ توضیحی در این باره نداده اند.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفته: «بازگرداندن بازیکنان تیم پرسپولیس با نظر فدراسیون فوتبال بوده که این خیلی جای سوال ندارد به این خاطر که برانکو نسبت به حضور بازیکنان تیمش در اردوی تیم ملی در دبی معترض بود و بعد از اینکه شاگردانش به تهران برگشتند از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.» اما دلیل عدم حضور دستیاران ایرانی کی روش در تمرینات با وجود اینکه در دبی بودند جای سوال داشت که متاسفانه در دعوای کی روش و برانکو گم شد.

بی شک عدم حضور آنها در تمرینات با نظر کی روش بوده است اما هیچ کس در مورد دلیل آن اظهار نظری نداشته است.
منبع :
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار این صفحه در:افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان