کد خبر: 51832 تاریخ انشار : 1395/10/21 22:33
اندازه متن
ارتفاع سطر

کارلوس: زیدان بهترین مربی دنیا خواهد شد

وبسایت رسمی برنامه نود ستاره پیشین رئال مادرید اعتقاد دارد زین الدین زیدان به زودی بهترین سرمربی دنیا خواهد شد.

به گزارش ماد ؛ روبرتو کارلوس که سابقه بازی در کنار زین الدین زیدان در رئال مادرید را دارد عنوان کرده این مربی ۴۴ ساله در آینده به بهترین مربی دنیا تبدیل خواهد شد.

کارلوس به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

    شما می توانید آمار و ارقام تیم زیدان را ببینید. حرف دیگری برای گفتن نمی ماند. مربی های زیادی نیستند که توانسته باشند در یک فصل مثل زیدان نتیجه بگیرند. برای او آرزوی موفقیت می کنم. او با سادگی، مدرنیته و تمرین فوق العاده توانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد. دستیارانش کمک زیادی به او می کنند. او آماده است که در آینده به بهترین مربی دنیا تبدیل شود.

مدافع برزیلی پیشین رئال مادرید درباره انتخاب کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال دنیا گفت:

    برای مدت طولانی به این بازیکنان جنگ بوده است. یک  سال مسی بهترین بازیکن می شود و سال بعد نوبت کریستیانو است. رونالدو امسال شایسته دریافت این جایزه بود. مربیان، بازیکنان و ژورنالیست ها رای دادند و فکر می کنم او شایسته این جایزه بود. امیدوارم از این لحظات لذت ببرد.
منبع : پارس
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار این صفحه در:افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان