کد خبر: 58210 تاریخ انشار : 1395/10/22 18:06
اندازه متن
ارتفاع سطر

رقابت دبروین و پوگبا بر سر شلیک به تیردروازه

شاید بتوان عنوان بدشانس‌‌ ترین‌های جزیره را به نام دبروین و پوگبا زد که با بیشترین اصابت توپ به تیر دروازه مقام نخست را در این زمینه به نام خود ثبت کرده‌اند.

به گزارش ماد ؛ آه از نهاد پوگبا بلند شد زمانی که با یک ضربه بسیار عالی در شب گذشته نتوانست نام خود را به عنوان گل‌زن در جام اتحادیه ثبت کند.

تیرک دروازه اگر با ستاره فرانسوی یار بود، وی به یکی از گل‌زن‌های یونایتد بدل می‌شد و منچستر نیز در رتبه ششم قرار نداشت. گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال اکنون در کنار «کوین دبروین» در صدر لیست بدشانس‌ها قرار دارد.

آنها تا هفته بیستم، 7 بار تیر دروازه را به لرزه درآورده که با این رکورد در صدر لیست قرار دارنددر رتبه سوم الکسیس سانچس آرسنال قرار دارد که با نارضایتی تمام روزهای خود را در لندن می‌گذارند.

چارلی آدام(استوک سیتی)، دنیل استوریج(لیورپول)، جک ویلشر(بورنموث)، دله علی(تاتنهام) و کریستن اریکسن(تاتنهام) در ادامه این لیست قرار دارند.
منبع : خبرگزاری فارس
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار این صفحه در:افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان