کد خبر: 59704 تاریخ انشار : 1396/03/29 23:57
اندازه متن
ارتفاع سطر

زندی: استقلال شانس اول قهرمانی در لیگ برتر است

زندی بازیکن سابق تیم ملی استقلال را شانس نخست قهرمانی در لیگ برتر هفدهم می داند.

به گزارش ماد ؛ فریدون زندی در خصوص شرایط فعلی و فعالیت‌های خود در عرصه فوتبال گفتگوی کوتاهی انجام داده است که در ادامه می خوانید.

وی در این خصوص گفت:

    من چند وقتی است که وارد عرصه مربیگری شده‌ام و در لیگ دسته ۲ آلمان مربی تیم جوانان یک باشگاه هستم. خیلی دوست دارم در آینده در بوندسلیگا سرمربیگری کنم.

وی در مورد شرایط فعلی فوتبال ایران تاکید کرد:

    فوتبال ایران را پیگیری می‌کنم. پرسپولیس قهرمان شد و با مربیگری برانکو خیلی خوب ظاهر شده است. من چند سال با برانکو کار کرده‌ام و او مربی خیلی خوبی است.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد:

    استقلال بازیکنان جوان خیلی خوبی دارد و هماهنگی زیادی بین بازیکنان این تیم دیده می‌شود. جوانان استقلال در فصل پیش‌رو باتجربه‌تر عمل می‌کنند و به‌نظر من این تیم شانس اول قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود.

زندی در خصوص صعود ایران به جام جهانی خاطرنشان کرد:‌

    ایران با اقتدار توانست به جام جهانی صعود کند. تیم ملی در هر پست ۲ بازیکن خوب دارد و کی‌روش باید این تیم را به دور دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ برساند چون با شرایط فعلی مردم و هواداران تیم ملی به حذف در مرحله گروهی این رقابت‌ها قانع نیست.

وی تصریح کرد:

    دوست دارم تجربه‌هایی که دارم را در اختیار جوانان فوتبال ایران قرار دهم. خاطرات خوبی در ایران دارم و امیدوارم شرایط فراهم شود تا بتوانم در فوتبال ایران فعالیت کنم.
منبع : 90

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان