کد خبر: 62838 تاریخ انشار : 1395/10/21 22:20
اندازه متن
ارتفاع سطر

کارنامه ضعیف منصوریان در بازار نقل و انتقالاتی

نیم فصل اول لیگ شانزدهم تمام شده و 72 ساعت دیگر، زنگ استارت نیم فصل دوم زده می شود. استقلال تیمی است کاملا میانه جدولی و دلیلش، این سیاهه پر از شکست و ناکامی از خریدها.

به گزارش ماد ؛ از 12 خرید ابتدای فصل منصوریان، فقط می توان کاوه رضایی را شکست ندانست (البته بدون توجه به ناز کردن های تمام نشدنی و حاشیه های مدیربرنامه هایش) ولی درباره افشین و یزدانی و کنعانی زادگان و فرشید باقری، حتی «شکست» هم توصیف کاملی نیست.

حسین حسینی/ متوسط

دو بازی در نیم فصل اول انجام داد و موفق به ثبت کلین شیت نشد. اگر درگیری رحمتی و منصوریان با حضور خرمگاه نبود، برابر سپاهان بازی نمی کرد و اگر محرومیت رحمتی بابت اتفاقات فصل قبل نبود، همان بازی اول را هم نداشت. در کل، حسینی خرید بدی به عنوان ذخیره رحمتی نبود هرچند اصلا خرید محسوب نمی شود.

آرش افشین/ شکست

کمتر از یک نیمه در نیم فصل بازی کرد و رفت. قرار بود در استقلال توسط منصوریان احیا شود همانطور که قرار بود صادقیان در نفت، احیا شود. ولی هر دو نفر در نیم فصل دیپورت شدند.
منبع :
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار این صفحه در:افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان