کد خبر: 67304 تاریخ انشار : 1396/08/05 23:26
اندازه متن
ارتفاع سطر

سرنوشت بارسلونا با استقلال کاتالونیا چه خواهد شد؟

امروز و در پارلمان ایالت کاتالونیا رای گیری مربوط به استقلال این ایالت بدون حضور نمایندگان مخالف برگزار شد و رای بالایی آورد.

به گزارش ماد ؛ البته یک کاتالونیا مستقل به این معنی نیست که تیم های این ایالت می توانند در هر جایی که می خواهند حضور پیدا کنند و حتی اگر قرار به تغییری باشد این روند بسیار طولانی خواهد بود.

رئیس باشگاه بارسلونا گفت که این باشگاه می خواهد همچنان در لالیگا بازی کند و پذیرش یک کاتالونیا مستقل در جهان فوتبال به عنوان یک فدراسیون مستقل منوط به تصمیم گیری فیفا خواهد بود.

اما در این مورد در برخی از پرونده ها ماجرا 6 سال نیز طول کشیده است؛ اما اگر فدراسیون این ایالت نیز به این جنبش ملحق شود آنگاه ممکن است شرایط تغییر کند، زیرا فقط آنها می توانند در کشور آندورا بازی کنند.

دولت هیچ برنامه ای برای تغییر قانون ندارد و به همین علت است که فدراسیون های جدید تحت استقلال ایالت کاتالونیا از حضور در اسپانیا محروم می شوند.

در مورد لیگ قهرمانان تنها تیم هایی که تحت قوانین تعریف شده این ارگان باشند، می توانند در مسابقات حضور پیدا کنند؛ اما در نهایت این فدراسیون های ملی هستند که تیم های مورد نظر خود را برای اعزام انتخاب می کنند.
منبع : ورزش3

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان