کد خبر: 69898 تاریخ انشار : 1395/10/23 12:58
اندازه متن
ارتفاع سطر

در کاغذی که کلوپ به استوریج داد چه چیزی نوشته شده بود؟

مربی لیورپول در جریان بازی شب گذشته مقابل ساوتهمپتون که با شکست یک بر صفر همراه شد کاغذی به استوریج داد که نوشته درون آن سوال‌ برانگیز شد.

به گزارش ماد ؛ شب گذشته در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه لیورپول در ورزشگاه سنت مری یک بر صفر از ساوتهمپتون شکست خورد.در دقیقه 78، یورگن کلوپ کاغذی به استوریج داد که برای مطبوعات سوال برانگیز شد.

وی در مصاحبه‌ای عنوان کرد: من سیستم را به 2-5-3 تغییر دادم. به همین علت لوکاس یک خط به قدم، امره چان در میانه قرار گرفت. در 12 دقیقه پایانی 2 وینگر داشتیم و 2 حمله که لالانا و کوتینیو فضای بیشتری داشته باشند. همین بود و این مقدار اطلاعات کافی است.مربی لیورپول اظهار داشت: بعضی از بازیکنان به من نزدیک هستند و می‌توانم راحت با آنها صبحت کنم اما فیرمینو که آن سمت بازی می‌کند باید به این شکل نکات را یادآوری کرد. این اتفاق‌ها در فوتبال معمولی است.
منبع :
ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
انتشار این صفحه در:افزودن یه MySpace افزودن یه Diigo افزودن یه Mister Wong افزودن یه Twitter افزودن یه Blogmarks افزودن یه Facebook افزودن یه Newsvine افزودن یه LinkedIn افزودن یه Google Bookmarks افزودن یه Digg افزودن یه Yahoo MyWeb افزودن یه Reddit افزودن یه MyAOL افزودن یه Deliciousنوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان