کد خبر: 76085 تاریخ انشار : 1396/06/21 23:48
اندازه متن
ارتفاع سطر

سورپرایز AFC در انتخاب بهترین بازیکن؛ آچار فرانسه پرسپولیس

در دیداری که مهاجمان پرسپولیس توانستند با گل‌هایشان از یک قدمی حذف به جمع چهار تیم برتر آسیا برگردند، پیش‌بینی می‌شد که بهترین بازیکن زمین یک مهاجم باشد اما انتخاب AFCکمی غافلگیرکننده است.

به گزارش ماد ؛ انتخاب محسن ربیع‌خواه به عنوان بهترین بازیکن میدان نشان می‌دهد که احتمالا کارشناسان آسیایی، حفظ نتیجه با یک یار کمتر را عاملی برای بازگشت پرسپولیس دانسته‌اند. محسن ربیع‌خواه بعد از اخراج کامیابی‌نیا به پست اصلی خودش بازگشت. او که از ابتدا به عنوان دفاع چپ به میدان آمده بود در یک تغییر پست اجباری باز هم هافبک دفاعی شد و عملکرد قابل قبولی هم داشت. اگرچه پرسپولیس یک گل دریافت کرد اما مقابل حملات الاهلی ایستادگی کرد تا در نهایت با دو گل بازی را برگرداند.

ربیع‌خواه به خوبی توانست جای خالی کمال را پر کند و آمار می‌گوید که نقش ویژه‌ای در نتیجه بدست آمده داشته است. او با ۷ بازپس‌گیری توپ، ۲ دفع توپ، ۲ قطع پاس حاصل عملکرد او از زمانی است که به وسط زمین آمد. یکی دیگر از نکات مثبت بازی او هم تعداد کم پاس‌های اشتباهش است. هفت پاس اشتباه در شرایطی که پرسپولیس با یک یار کمتر و زیر فشار زیادی بازی می‌کرده است آمار بدی نیست. این آمار در کنار هم، AFC‌را به این نتیجه رساند تا بازیکن محبوب برانکو را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کند.
منبع : نود

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان