کد خبر: 86663 تاریخ انشار : 1396/06/22 22:57
اندازه متن
ارتفاع سطر

تاثیرگذاری ۱۱ بازیکن روی گل‌های پرسپولیس؛ توپخانه برانکو

پرسپولیس برانکو، در این فصل بیشتر از همیشه به یک تیم کامل شباهت دارد.

به گزارش ماد ؛  شایان مصلح و بشار رسن، دیشب با پنالتی‌هایی که گرفتند به لیست بازیکنان تاثیرگذار روی گل‌های پرسپولیس پیوستند. لیستی که حالا به ۱۱ نفر رسیده و بیشتر بازیکنانی که این فصل برای پرسپولیس به میدان رفته‌اند، توانسته‌اند روی گل‌های این تیم تاثیرگذار باشند.

پرسپولیس برانکو این فصل ۳ گل در سوپرجام، ۱۱ گل در لیگ برتر و ۵ گل در لیگ قهرمانان آسیا زده است. ۱۹ گل در ۸ بازی، که آمار بسیار خوبی برای آن‌ها محسوب می‌شود. پرسپولیسی‌ها فقط در یکی از این ۸ بازی نتوانسته‌اند بیشتر از یک گل به حریف‌شان بزنند اما نکته مهم، تنوع بازیکنان تاثیرگذار روی گل‌های این تیم است.

۱۱ بازیکن یعنی به اندازه یک تیم کامل، این فصل روی گل‌های تیم برانکو تاثیر مستقیم داشته‌اند. علی علیپور، محسن مسلمان، سیامک نعمتی و فرشاد احمدزاده، در بازی سوپرجام برای پرسپولیس گل زدند یا گل ساختند. هفته اول وحید امیری و شجاع خلیل‌زاده به این جمع اضافه شدند. هفته دوم و مقابل تراکتورسازی، منشا و کامیابی‌نیا گلزنان پرسپولیس بودند. هفته چهارم مهدی طارمی برای پرسپولیس گل زد و دیشب، مصلح و رسن هر کدام با گرفتن یک پنالتی توانستند تیم‌شان را به گل برسانند.

شاید طارمی همزمان برای آقای گلی لیگ برتر و لیگ قهرمانان مبارزه کند و مسلمان، گل‌سازترین بازیکن لیگ برتر باشد اما برانکو، یک تیم کامل برای گلزنی در هر مسابقه و هر جامی در اختیار دارد. تیمی که همه بازیکنان تهاجمی آن، می‌توانند نتیجه بازی را به نفع تیم خودی عوض کنند.
منبع : نود

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان