کد خبر: 88604 تاریخ انشار : 1396/03/29 11:58
اندازه متن
ارتفاع سطر

مگنو: در آبادان احساس غربت نمی‌کنم، مردم اینجا هموطنانم هستند

مگنو باتیستا هافبک برزیلی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، با حضور در این شهر به هیچ عنوان احساس غربت نمی‌کند.

به گزارش ماد ؛ مگنو باتیستا درباره پیوستنش به تیم صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که دوباره به ایران برگشتم و می‌توانم در یک تیم ایرانی دیگر بازی کنم. من در برخی از تیم‌های ایرانی بودم و خاطرات خوبی از این کشور دارم. مردم ایران به آبادان می‌گویند «برزیل ایران»؛ من هم برزیلی هستم و با حضور در آبادان احساس غربت هم نمی‌کنم، چون مردم آبادان هموطنان من هستند. پس از جدایی از تیم گسترش فولاد، فراز کمالوند به من زنگ زد و گفت که بیا آبادان. من هم با توجه به شناختی که از او داشتم، پیشنهاد او را قبول کردم.

وی با اشاره به جدایی‌اش از تیم گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: من یک سال دیگر هم با گسترش فولاد قرارداد داشتم و می‌خواستم در تبریز بمانم. تا چند وقت پیش هم نمی‌دانستم که باید از گسترش فولاد بروم، اما دوستانم به من گفتند که سرمربی جدید تو را نمی‌خواهد. من سال‌های شیرینی در گسترش فولاد داشتم که بیشتر آنها با کمالوند بود. مردم تبریز هم خیلی من را دوست داشتند و هر کجا که مرا می‌دیدند می‌گفتند، چرا زبان ترکی را یاد نمی‌گیری؟ من هم می‌گفتم بگذارید اول فارسی را «فول» شوم، بعداً ترکی را هم خودتان به من یاد می‌دهید.

بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در پایان گفت: امیدوارم روزهای خوبی که با «فراز» داشتم، در صنعت نفت هم ادامه پیدا کند. تیم ما بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است و امسال می‌تواند بردهای زیادی به دست بیاورد.
منبع : خبرگزاری تسنیم

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان