کد خبر: 50233 تاریخ انشار : 1396/06/20 12:53
اندازه متن
ارتفاع سطر

طریقه گذاشتن برگه در فکس و ارسال آن + عکس

فکس یکی از سریعترین روش هایی است که می توان یک مقاله یا یک اسناد را برای یک شخص در یک مکان دیگر ارسال کرد که نسبت به دیگر روش ها هزینه کمتری دارد.

ماد - این روزه ها فکس یکی از سریعترین روش هایی است که می توان یک مقاله یا یک اسناد را برای یک شخص در یک مکان دیگر ارسال کرد  که نسبت به دیگر روش ها هزینه کمتری دارد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکسِ دیگر را هم چاپ می کند. ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و تاریکِ مدرک را به سیگنالِ الکتریکی تبدیل می کند. این سیگنال از طریق شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش بر می گرداند. این مقاله دارای 3 بخش است که اولی ارسال فکس از طریق ماشین فکس، ارسال فکس با کامپیوتر و موبایل می باشد.

ارسال فکس از طریق ماشین فکس:

1. جمع آوری تمام اسناد و صفحاتی که می خواهید فکس کنید.


 
2. تعیین اینکه برگه ای را که میخواهید فکس کنید باید، چگونه آن را وارد دستگاه کنید؟ این کار بستگی به مدل دستگاه شما دارد که روی خود فکس نشان داده شده است که برگه را به چه صورت قرار دهید. در این کار دقت کنید زیرا ممکن است گیرنده یک برگه سفید را دریافت کند.بطور معمول می توانید برگه را بچرخانید بطوریکه طرف سفید آنرا شما ببیند و ابتدای نامه در انتهای برگه قرار گرفته باتشد.
 

 
 
3. شماره گیرنده فکس را وارد کنید: پس از اتمام قرار دادن صفحات، حال باید شماره گیرنده فکس را همراه با کد وارد کنید. همانند گرفتن شماره تلفن می باشد.
 

 
4. دکمه ارسال را بزنید. بعد از زدن دکمه ارسال، شما صدایی خواهید شنید که دستگاه فکس شروع به خواند اطلاعات می کند و تک تک برگه ها وارد دستگاه می شوند.
 

 
5. حال روی صفحه نمایش ماشین فکس نگاه کنید که آیا پیامی مبتنی بر موفقیت بودن ارسال ظاهر می شود یا نه.
 

 

منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان