کد خبر: 51707 تاریخ انشار : 1396/01/21 12:13
اندازه متن
ارتفاع سطر

جای میز کامپیوتر در خانه، کجا بهتر است؟

امروزه کامپیوتر و لبتاپ به عنوان یکی از عناصر اصلی در هر خانه ای وجود دارد. در واقع اهمیت و الزام انجام فعالیت های ایترنتی نیاز به این عنصر را در فضای هر خانه ای دو چندان می کند.

ماد - امروزه کامپیوتر و لبتاپ به عنوان یکی از عناصر اصلی در هر خانه ای وجود دارد. در واقع اهمیت و الزام انجام فعالیت های ایترنتی نیاز به این عنصر را در فضای هر خانه ای دو چندان می کند. میز کامپیوتر به عنوان یکی از عناصر کلیدی اتاق کار و یا اتاق خواب مطرح می شود. در خانه های ایرانی به طور کلی فضای مجزایی با عنوان اتاق کار وجود ندارد و این فضا معمولا با اتاق خواب و یا اتاق کودک ادغام می شود. به همین منظور می خواهیم بدانیم بهترین فضا برای قرار دادن میز کامپیوتر کجاست؟ پس برای دانستن جای میز کامپیوتر مناسب در خانه با این مطلب از چیدانه همراه باشید.

میز کامپیوتر در فرو رفتگی های دیوار
یکی از بهترین فضاها برای جای میز کامپیوتر در خانه فرورفتگی های دیوار می باشد. که می توانید مطابق با ابعاد آن قسمت میز مناسب را تهیه کنید. این کار به شما این امکان را می دهد که فضای دنجی برای فعالیت های خود داشته باشید و  ابعاد میزتان فضای شما را کوچک نکند. همان طور که در تصویر می بینید طراح از فضای کوچک خانه، بیشترین استفاده را کرده است و میز تحریر چوبی در کنار شلف ها و طبقه بندی های چوبی زیبایی خاصی را خلق کرده است.

میز کامپیوتر رو به دیوار
اگر فضایی که برای میز کامپیوتر انتخاب کرده اید اتاق فرزندتان است و یا زمان زیادی را در خانه صرف انجام امور رایانه ای می کنید. بهتر است میز شما وسیع تر و در غالب یک ست میز تحریر باشد که با توجه به ابعاد فضایی تان آن را تهیه کنید. استفاده از شلف ها و طبقه های چوبی در فضای بالایی میز تحریر شخصیت و هویت مجزایی به این بخش از اتاق شما می بخشد، ضمن آنکه کمک شایانی در طبقه بندی و نظم دهی فضای اتاق شما نیز خواهد داشد.

 
میز کامپیوتر پشت به دیوار
با انتخاب یک میز دکوراتیو می توانید، میز کامپیوترتان را تبدیل به یک عنصر شاخص در فضای داخلی تان نمایید. همان طور که در تصویر می بینید برای میزهای اینچنینی بهتر است از لبتاپ استفاده نمایید چرا که فضای مناسب برای قرار دادن کیس و سایر جزییات کامپیوتر را ندارد.

منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان