کد خبر: 53139 تاریخ انشار : 1396/07/03 13:01
اندازه متن
ارتفاع سطر

کارایی داده ها و اطلاعات در درمان اعتیاد

بدون دانش جامع در مورد اعتیاد، نجات افراد در معرض خطر حتی برای پزشکان و پرستاران می تواند دشوار باشد. کسانی که دارای تخصص در این زمینه هستند، هنوز نیاز به اطلاعات جاری در لحظه مراقبت دارند

بدون دانش جامع در مورد اعتیاد، نجات افراد در معرض خطر حتی برای پزشکان و پرستاران می تواند دشوار باشد. کسانی که دارای تخصص در این زمینه هستند، هنوز نیاز به اطلاعات جاری در لحظه مراقبت دارند.
به گزارش گروه سلامت ماد و به نقل از بخش سلامت "الویزیر" دکتر لسلی دای، محقق و پژوهشگر بالینی در مورد استفاده از تکنولوژی برای  قرار دادن اطلاعات در اختیار پزشکان بالینی که برای تشخیص و درمان سوء مصرف مواد  نیازدارند،می گوید:در مورد آخرین مواد شیمیایی که به داروهای خیابانی افزوده می شوند، و یا در مواردی که مراجعین ممکن است از اعتیاد رنج ببرند. هیچ راه حل ساده ای برای درمان وجود ندارد وجود ندارد.
کسانی که معتاد شده اند اغلب به هروئین روی می آورند  چون ارزان تر و راحت تر در دسترس است،مهیا کردن اطلاعات مورد نیاز برای حرفه ای های پزشکی برای شناسایی بیماران در معرض خطر و منابع مورد نیاز برای اقدام امری ضروری و علمی است
دکتر دای گفت: "برای اعتیاد، من فکر می کنم بزرگترین مشکل، نشانه وابستگی شیمیایی است." "من مطمئن نیستم که هر راه حل کار کند اگر مردم این را به عنوان یک بیماری نشناختند. بسیاری از افراد جامعه پزشکی و غیر متخصص هنوز اعتقاد دارند که اعتیاد یک شکست اخلاقی است و نه یک بیماری. "
 
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان