کد خبر: 55142 تاریخ انشار : 1395/10/11 15:05
اندازه متن
ارتفاع سطر

چگونگی سفارش بروشور به صورت آنلاین و فوری

شما می‌توانید از طریق بروشور پیام و مطالب خود را به دست مشتری برسانید. به‌عنوان مثال شما می‌توانید برای معرفی محصول خود، تبلیغ در نمایشگاه‌ها و مراسم‌های گوناگون و غیره استفاده کنید

شما می‌توانید از طریق بروشور پیام و مطالب خود را به دست مشتری برسانید. به‌عنوان مثال شما می‌توانید برای معرفی محصول خود، تبلیغ در نمایشگاه‌ها و مراسم‌های گوناگون و غیره استفاده کنید.

بروشور اغلب در  سایزهای A4 و A5 است که بیشترین میزان مصرف را دارند.

بروشورها  معمولا  بر روی گلاسه ۱۳۵ گرم چاپ می‌شود  زیرا، گرماژهای بالاتر با کارایی مشابه هزینه بیشتری دارند و گرماژهای پایین‌تر، تاثیر منفی روی ارائه محصول شما خواهد گذاشت.
با وجود رشد سریع در عصر ارتباطات، سفارش دادن بروشور  ( و ابزارهای چاپی دیگر) به صورت سنتی همچنان با مشکلاتی روبرو است؛ جستجوی چاپخانه ، استعلام قیمت و مقایسه آن، ارسال طرح، پرداخت هزینه چاپ، پیگیری چاپ و غیره،  پروسه ای طولانی، وقت گیر و انرژی بر است.

از نکته های مهم  برای تهیه یک بروشور اثرگذار، خروجی چاپ مناسب و کیفیت خوب سفارش شما است. هرچقدر موارد اثرگذار مثل طراحی، تیتر و شعار خوانا را رعایت کرده باشید ولی بروشور  چاپ شده از کیفیت پایینی برخوردار باشد، هیچ نتیجه مثبتی از آن نخواهید گرفت و حتی خود به عنوان یک ضد تبلیغ برای شما محسوب خواهد شد.

انتخاب کیفیت مناسب ، سریع ترین روشی است که شما با به‌کارگیری آن، می‌گویید که چرا مشتری باید شما را انتخاب کند.
اما سوالی که مطرح است: چطور  بروشور خود را به صورت فوری سفارش دهیم؟
البته منظور از سفارش فوری، با در نظر گرفتن خروجی مناسب چاپ و کیفیت مرغوب است.
با گسترش منابع آنلاین و وب سایت های چاپ آنلاین، امکان سفارش آسان و سریع به وجود آمده است.

در چند سال اخیر، به دلیل کیفیت خوب سرویس دهی این سایت ها، اعتماد افراد روز به روز برای سفارش آنلاین بیشترشده و استقبال و کاربرد از این سرویس ها در حال رشد است.

از مزیت های دیگر سفارش آنلاین در سایت چاپ آقا ، دسترسی سریع و راحت شما به قیمت های بروشور در تیراژهای مختلف و انواع کاغذهای مخصوص چاپ بروشور  است. می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کرده و با انتخاب نوع چاپ( افست، دیجیتال)  و روکش ( سلفون مات، سلفون براق و غیره) سفارش خود را ثبت کنید.

می توانید پیش از ثبت سفارش از پشتیبانی آنلاین سوال های خود را بپرسید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

امکان پرداخت آنلاین در این سایت ها نیز از مزیت بسیار مهم دیگری است که باعث صرفه جویی در  در وقت و زمان شما خواهد شد. در  سفارش آنلاین ، زمان چاپ و تحویل بروشور به شما اعلام می شود در نتیجه دیگر نیازی به پیگیری چاپ از طرف شما نیست.
همچنین طرح بروشورشما پیش از وارد شدن به پروسه چاپ، توسط متخصصین چاپ بررسی و کنترل کیفیت شده و در صورتی که طرح ارسالی شما برای تهیه بروشور،مشکلی برای چاپ داشته باشد، پشتیبانی وب سایت به شما اطلاع داده و تا برطرف شدن آن، پیگیری های لازم را انجام می دهد.
بسیاری از این وب سایت ها،خدماتی مثل  امکان ارسال رایگان سفارش، تضمین کیفیت، گارانتی و پشتیبانی آنلاین نیز ارائه می دهند تا شما با خیال راحت بتوانید سفارش دهید و با کمترین هزینه زمانی و مالی ، کالای خود را دریافت کنید.
موارد عنوان شده برای سفارش فوری بروشور در صورتی بود که شما طرحی برای بروشور  خود تهیه کرده بودید. در صورتی که طرحی برای بروشور  نداشته باشید می توانید از مزیت دیگر بعضی از این وب سایت ها ( سفارش چاپ آنلاین) نیز بهره ببرید: طراحی آنلاین
با گسترش منابع آنلاین طراحی که  طرح های  آماده را برای سفارشی سازی ارائه می کنند، شما می توانید  آنها را مطابق میل خودتان ویرایش کنید.
از مزیت های این روش : رایگان بودن، قابل ویرایش و تحویل فوری آن است. همچنین امکان انتخاب از چندین طرح مرتبط با فعالیت حوزه کاری شما کمک زیادی به پیاده کردن یا نزدیک کردن ایده تان به طرح انجام شده برای بروشور  خود است.
مزیت مهم دیگر طراحی آنلاین ، مشاهده فوری طراحی انجام شده است ، در این صورت هرگونه تغییری مورد نیاز باشد در همان زمان انجام شده و قابل مشاهده است.
پنل ها و امکانات طراحی آنلاین طوری برنامه ریزی شده اند که همه ی افراد در هر سن و مهارتی بتوانند به راحتی از آن استفاده و بروشور مورد علاقه خود را در کمترین زمان ممکن طراحی و چاپ کنند.
منبع : سفارش چاپ آنلاین - چاپ آقا

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان