کد خبر: 74598 تاریخ انشار : 1395/12/04 23:46
اندازه متن
ارتفاع سطر

ویتینگز، نوکیا را در کنفرانس روز 8 اسفند همراهی خواهد کرد

ویتینگز، کمپانی که سال گذشته میلادی نوکیا آن را به قیمت 191 میلیون دلار خریداری کرد، خبر داد که روز 26 فوریه، 8 اسفند، در کنفرانس مطبوعاتی در MWC 2017 در کنار HMD Global حضور خواهد داشت. در ادامه با تک شات همراه باشید.

به گزارش ماد ؛ ویتینگز توضیح بیشتری در این خصوص ارایه نداده و فقط به ذکر این موضوع اکتفا کرده که خبرهای بسیار هیجان انگیزی در راه است. این کمپانی فرانسوی عمدتا به واسطه پایشگرهای سلامتی خود شناخته می شود، گرچه یک اسمارت واچ هم در میان محصولات ویتینگز به چشم می خورد.


ویتینگز اسمارت واچ Activite Sapphire را در سال 2014 معرفی کرد و سال پس از آن دو نسخه دیگر از این ساعت هوشمند را معرفی کرد: Activite Steel و Activite Pop. این اسمارت واچ با اسمارت فون های اندرویدی و iOS سازگار است، ولی هیچ دکمه ای بر روی آن دیده نمی شود.


ویتینگز از زمانی که به تملک کمپانی فنلاندی نوکیا درآمد، تحت بخش Digital Health نوکیا فعالیت می کند، بنابراین نمی توان در خصوص دستگاه هایی که ممکن است رونمایی شوند نظر خاصی داد.


لوازم جانبی برای اسمارت واچ، اپلیکیشن سلامتی خاص اسمارت فون های نوکیا، یا حتی یک اسمارت واچ با بهره مندی از اندروید ور 2.0، همگی احتمالاتی هستند که در خصوص محصولاتی که ممکن است ویتینگز در روز 8 اسفند معرفی کند در نظر گرفته می شوند.


HMD Global قصد دارد حداقل سه گوشی با برند نوکیا را در MWC 2017 معرفی کند: نوکیا 3، نوکیا 5، و مدل جدید از نوکیا 3310.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان