کد خبر: 61261 تاریخ انشار : 1394/10/26 14:02
اندازه متن
ارتفاع سطر

طرح مشترک خدمات فنی رنا و فوتون آغاز شد:

ارائه خدمات طلائی برای مشتریان کامیونت الوند

مدیر شبکه و آموزش نمایندگی های شرکت خدمات فنی رنا از اجرای طرح مشترک ارائه خدمات و قطعات رایگان به کامیونت الوند خبر داد.

به گزارش ماد، خسروی فر با اعلام خبر فوق، هدف از اجرای این طرح را افزایش رضایت مشتریان و وفاداری آنها به شرکت دانست و اذعان داشت: شرکت خدمات فنی رنا همواره در مسیر مشتری مداری و ارائه خدمات ویژه برای مشتریان پیش قدم بوده و موفقیت های چشمگیری نیز به دست آورده که این موضوع مسئولیت این شرکت و نمایندگی های مجاز را بیش از پیش کرده است.

خسروی فر در ادامه گفت: مقرر شده است که این طرح هر ساله برای تمام محصولات سایپادیزل انجام شود و در فاز اول، طرح را برای کامیونت های الوند خارج از دوره گارانتی هدف قرار داده ایم. همچنین در صورت اجرای موفق، این طرح برای سایر محصولات سایپادیزل در سال آتی با همکاری شرکای تجاری انجام خواهد پذیرفت.

وی اساس انتخاب نمایندگی ها برای اجرای طرح را میزان پراکندگی کامیونت های الوند و میزان پذیرش نمایندگی ها دانست و گفت: سعی بر این است که این طرح در تمام استانها انجام شود.

مدیر شبکه و آموزش نمایندگی های  از اجرای این طرح از تاریخ 26/10/94 لغایت 06/11/94 خبر داد و اعلام کرد: تمامی نمایندگی های منتخب آمادگی کامل جهت خدمت به مشتریان کامیونت الوند را دارند.
منبع : سایپا نیوز

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
درحال حاظر نظری برای این خبر وجود ندارد


نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 Security code
 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان