کد خبر: 64394 تاریخ انشار : 1396/08/21 23:11
اندازه متن
ارتفاع سطر

رشد ٦٢٠ درصدی فروش املاک مازاد بانک صادرات ایران

بانک صادرات در راستای عمل به تکالیف قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر، طی شش‌ماه ابتدای سال‌جاری، ٢٤٩ رقبه از املاک مازاد خود را به ارزش دو هزار و ٣٦٧ میلیارد ریال به فروش رساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش بیش از ٦٠٠ درصد رشد داشته است.

به گزارش ماد ؛ بنابر اعلام بانک صادرات ایران، این بانک در هم‌گرایی با سیاست‌های دولت دوازدهم، برنامه فروش املاک مازاد خود را به طور جدی پیگیری کرده به نحوی که در اجرای بندهای ١٦ و ١٧ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب سال ١٣٩٤، این بانک موفق شد تا در نیمه اول سال گذشته با فروش ٦٢ رقبه ملک به ارزش ٣٨٠ میلیارد ریال و در نیمه دوم با فروش ٨٥ رقبه ملک بالغ بر ٤٩٠ میلیارد ریال (در مجموع ١٤٧ رقبه ملک به ارزش ٨٧٠ میلیارد ریال) در سال گذشته، بخشی از املاک مازاد خود را به‌فروش برساند.

طی نیمه اول سال جاری در پی تدوین استراتژی‌های فروش، طبقه‌بندی املاک مازاد و تهیه نرم‌افزار جامع، اهداف جدیدی در روند برگزاری مزایده‌های فروش در دستور کار قرار گرفت که بر این اساس ضمن برگزاری ٧٣ مزایده، فروش ٢٤٩ رقبه ملک به ارزش بالغ بر دو هزار و ٣٦٧ میلیارد ریال به انجام رسید که از نظر ریالی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از شش برابر رشد داشته است.

همچنین فروش املاک مازاد مذکور در شش ماه ابتدای امسال از نظر تعداد نسبت به کل سال گذشته، قریب به ١٧٠ درصد افزایش داشته است.

بر این اساس بانک صادرات ایران طی ١٨ ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال‌جاری، ٣٩٦ رقبه از املاک مازاد خود به ارزش سه هزار و ٢٣٧ میلیارد ریال را در سراسر کشور به فروش رسانده و در راستای عمل به قانون مذکور، موفقیت قابل توجهی کسب کرده است.

لازم به ذکر است، برنامه‌ریزی برای تحقق ١٠٠ درصدی اهداف تکلیفی بانک به موجب این قانون برای ادامه سال جاری و سال ٩٧ با جدیت دنبال می‌شود.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
درحال حاظر نظری برای این خبر وجود ندارد


نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 Security code
 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان