کد خبر: 69492 تاریخ انشار : 1395/11/30 22:43
اندازه متن
ارتفاع سطر

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از نمایشگاه خودرو تهران

دکتر جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از نمایشگاه بین المللی خودرو تهران بازدید کرد.

به گزارش ماد - دکتر مهدی جمالی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی تهران و در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه پس از 11 سال نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب برگزار شده است و فضای بسیار خوبی ایجاد شده است و امیدوارم به زودی زیرساخت های این نمایشگاه تکمیل شود تا بتوانیم استفاده بهتری از این نمایشگاه برای صنعت کشور داشته باشیم.
وی افزود: گروه سایپا با محصولات جدید و مشترکش با سیتروئن، چانگان و برلیانس شرکت کرده و امیدوارم که این محصولات مورد ارزیابی مردم قرار گیرد و ایده های جدیدی برای توسعه محصولات گروه سایپا ارائه شود.
جمالی درخصوص بهبود کیفیت محصولات گروه سایپا گفت: اعتقاد گروه سایپا بر پایه اقتصاد مقاومتی است و تنها راه نجات اقتصاد کشور و بنگاه های بزرگ تولیدی در این ویژگی است و بر همین اساس گروه خودروسازی سایپا بخش زیادی از فعالیت خود را به تحقیق و توسعه محصولات جدید اختصاص داده است و امیدواریم با اقداماتی که در مرکز تحقیقات گروه سایپا انجام شده و طراحی مگاپلتفرم جدید، بتوانیم این خاصه مهم و ارتقای کیفی محصولات را دنبال کنیم.
وی گفت: بر این اساس قادر خواهیم بود در توسعه و بروز رسانی و رقابت پذیری با سایر خودروهای خارجی موفق باشیم.
مدیر عامل گروه سایپا در خصوص موتورهای جدیدی که در گروه سایپا و شرکت مگاموتور به تازگی طراحی و در حال تولید است گفت: به دلیل رویکرد صادراتی گروه سایپا علاقمند بودیم که اولین بار محصول جدید ساینا اتومات، در بازارهای صادراتی عرضه شود و بر همین اساس هفته گذشته این محصول برای اولین بار در بازار عراق ارائه شد و به زودی در بازار داخل هم عرضه خواهد شد.
جمالی تصریح کرد: استقبال خوبی از محصول اتومات سایپا در بغداد شده که نشان دهنده علاقه مردم به استفاده از خودروهای اتومات است و بر همین اساس در محصولات جدید استفاده از گیربکس اتومات جز سیاست های اصلی سایپا قرار گرفته است.
مدیرعامل گروه سایپا در پایان گفت: در سال 95 برای تامین مالی گروه، برنامه هایی را طراحی کردیم و توانستیم افزایش سرمایه خوبی داشته باشیم. یکی از روشها تحت عنوان اتوخدمت بود که سرمایه مستقیم مردم را در تولید استفاده کردیم. همچنین سایپا اوراق مرابحه نزدیک به 500 میلیارد تومان برای اولین بار در صنعت خودرو منتشر کرد و در تلاش هستیم که 600 میلیارد تومان اوراق جدید تا پایان سال منتشر کنیم. علاوه بر این با بازار سرمایه و کالا در حال مذاکره هستیم و امیدواریم بتوانیم خودرو سراتو را به صورت عرضه بورسی ارائه دهیم.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
درحال حاظر نظری برای این خبر وجود ندارد


نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 Security code
 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان