کد خبر: 72323 تاریخ انشار : 1393/10/28 09:58
اندازه متن
ارتفاع سطر

بيمه رازي تنها حامي تيم‌هاي ملي تنيس روي ميز ايران

چهارمين دوره مسابقات بين‌المللي تنیس روی میز از تاريخ 27 دي‌ماه با حضور 13 كشور آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومي و امور بين‌الملل بيمه رازي، رقابت‌های بین‌المللی تنیس روی میز بزرگسالان جام فجر با حمايت شركت بيمه رازي از صبح 27 دی‌ماه آغاز و تا بعد از ظهر 30 دی‌ماه به پایان مي‌رسد.

این رقابت‌ها از سال 90 با حضور چهار کشور به میزبانی ایران آغاز شد که در سال 91 این تعداد به شش کشور در 92 به 12 کشور و امسال نیز 13 کشور در ایران حضور پیدا خواهند کرد.

کشورهای اندونزی، افغانستان، عراق، کره جنوبی، روسیه، بلاروس، آذربایجان، قزاقستان، ترکمنستان، لبنان، آلمان و مجارستان در بخش آقایان و کشورهای اندونزی، روسیه، بلاروس، آذربایجان، قزاقستان، ترکمنستان، مجارستان و صربستان در بخش بانوان حضور خواهند داشت. همچنین دو یا سه تیم از بخش بانوان و سه یا چهار تیم از ایران در بخش آقایان حضور خواهند داشت.

رقابت‌های مردان تنیس روی میز جام دهه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود و رقابت‌های بانوان نیز به صورت همزمان در سالن عضدی ورزشگاه شیرودی برگزار خواهد شد.

نكته قابل توجه اين است كه مسابقات تنیس روی میز جام بین‌المللی فجر در بخش مردان به صورت زنده از صدا و سیما پخش خواهد شد. همچنین مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها ساعت 18، 27 دی و مراسم اختتامیه نیز بین ساعت 18 و 19 روز 30 دی برگزار می‌شود.

 
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
درحال حاظر نظری برای این خبر وجود ندارد


نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 Security code
 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان