کد خبر: 76414 تاریخ انشار : 1393/12/07 10:37
اندازه متن
ارتفاع سطر

تقدیر کمیته ورزش شبکه بانکی کشور از کاروان ورزشی بانک سپه

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: کمیته ورزش شبکه بانکی طی نامه ای حضور موفق کاروان ورزشی بانک سپه را ستود و از مدیرعامل و کلیه مربیان، بازیکنان و سرپرست این کاروان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در متن تقدیرنامه کمیته ورزش شبکه بانکی خطاب به مدیرعامل بانک سپه آمده است: یقیناً توسعه و پیشرفت بانک سپه (نخستین بانک ایرانی) در همه ابعاد مرهون تلاش بی دریغ مسئولان خدوم و دلسوزی است که همواره جهت تعالی و ارتقاء اقتصاد کشور بزرگمان ایران قدم برداشته اند.
در بخش دیگری از این تقدیرنامه آمده است: در همین راستا حضور موفق کاروان ورزشی بانک سپه که پس از چندسال غیبت در میادین ورزشی در بین یازده بانک بزرگ کشور تحسین همگان را برانگیخت، به این منظور، کمیته ورزش سیستم بانکی کشور برخود لازم می داند که از عنایت و توجه حضرتعالی برای توسعه ورزش همگانی سپاسگزاری کرده و از تلاش کلیه مربیان، بازیکنان به ویژه سرپرست کاروان آن بانک جناب آقای نعمت نقاشیان قدردانی نماید.
در بخش پایانی این تقدیرنامه مندرج است: موفقیت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران را در همه عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی از خداوند متعال خواهانیم.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
درحال حاظر نظری برای این خبر وجود ندارد


نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 Security code
 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان