کد خبر: 90493 تاریخ انشار : 1396/08/20 23:57
اندازه متن
ارتفاع سطر

فراهم شدن امکان واگذاری انشعاب برق به سکونتگاه های غیر رسمی در زنجان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: امکان واگذاری انشعاب برق برای متقاضیان در سکونتگاه های غیررسمی و خارج از محدوده استان فراهم شده است.

به گزارش ماد ؛ علیرضا علیزاده افزود: با توجه به ابلاغ قانون جدید امکان واگذاری انشعاب برق با شرایط خاص برای متقاضیان برق ساکن در سکونتگاه های غیر رسمی، خارج محدوده و خانه کارگری برای مدت محدودی فراهم شده است.
وی تاکید کرد: به همه ساکنان در این مناطق که متقاضی انشعاب برق هستند این انشعاب برای آنها با هزینه یک انشعاب دائم داده می شود.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: برای ساکنان در سکونتگاه های غیر رسمی و خارج از محدود که مجوزی ندارند انشعاب برق با اخذ تعهد سه ساله برای دائمی شدن محل سکونت آنها داده می شود.
علیزاده ادامه داد: با سپری شدن سه سال و دریافت نکردن مجوزهای لازم از دستگاه های ذیربط برای محل سکونت دائمی رسمی، انشعاب برق آنها جمع آوری و هزینه پرداختی انشعاب دائم به آنها عودت داده خواهد شد.
وی اظهارکرد: مشترکانی که طی سال های گذشته انشعاب برق آزاد موقت به نام شرکت توزیع برق گرفته اند نیز می توانند با مراجعه به امور برق محل سکونت خود با انجام مراحل تعیین شده نسبت به تغییر انشعاب از نوع آزاد به نوع خانگی و تغییر نام به نام صاحب ملک اقدام کنند.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: تاکنون 526 درخواست انشعاب برق برای سکونتگاه های غیر رسمی در این استان انجام شده که از این تعداد 200 مورد نصب و 130 انشعاب دیگر نیز در دست نصب و مابقی نیز در دست اقدام است.
علیزاده تاکید کرد: ساکنان سکونتگاه های غیر رسمی برای گرفتن مجوز انشعاب برق به دفاتر پستی و امور برق در سطح شهرستان های استان زنجان مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نزدیک به 410 هزار مشترک دارد.
بیش از 51 درصد انرژی برق این استان در مراکز صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و به منظور توسعه منطقه و اشتغال تبدیل به ارزش افزوده می شود.
منبع :

ارسال به ایمیل دوستان
پیام شما (اینجا را کلیک کنید):
درحال حاظر نظری برای این خبر وجود ندارد


نوشتن پیام
امتیاز شما:
12345678910 
 Security code
 
 
 
  MAAD NEWS AGENCY
ماد رسانه ایرانیان