صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۲۳:۱۰
۳ فروردین ۱۴۰۲
اقتصادی ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - 10:01 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

كاهش قيمت چند محصول سايپا در بازار

همزمان با ادامه طرح فروش فوري محصولات سايپا بدون افزايش قيمت در روز گذشته، بهاي چند خودرو توليد اين شركت ۵۰۰ هزار تا يك ميليون تومان كاهش يافت.

ماد نیوز – روز گذشته خودرو پرايد ۱۳۱ با قيمت ۳۷ ميليون تومان در قالب طرح فروش فوري عرضه شد و در حالي كه با تسريع در عرضه اين خودرو، تقاضا براي خريد آن به مرز تعادل رسيده، قيمت اين خودرو با كاهش ۵۰۰ هزار توماني در بازار به ۴۵ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان رسيد.

پرايد ۱۳۲ نيز با كاهش قيمت ۵۰۰ هزار توماني در بازار، به ۴۸ ميليون تومان رسيد؛ علاوه بر آن پرايد ۱۱۱ نيز كه به‌دليل تقاضاي بيشتر نسبت به ساير خودروهاي اين خانواده، از حاشيه بازار بيشتري برخوردار است، با قيمت ۳۹ ميليون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد كه اين امر كاهش قيمت ۵۰۰ هزار توماني خودرو مذكور را به‌همراه داشت و آن را به ۵۰ ميليون تومان در بازار رساند.

بيشترين كاهش قيمت محصولات سايپا در روز گذشته را ، سايپا ۱۵۱ به‌خود ديد كه با يك ميليون تومان افت قيمت، به ۴۲ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان رسيد؛ اين در حالي است كه خودرو مذكور توسط سايپا با قيمت ۳۹ ميليون و ۹۰۰ هزار تومان به بازار عرضه مي‌شود.

علاوه بر آن، خودرو تيبا نيز با قيمت ۴۱ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان توسط سايپا عرضه شد كه با كاهش ۵۰۰ هزار توماني در بازار، به ۵۳ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان رسيد.

در روز گذشته همچنين ساير محصولات سايپا بدون هرگونه افزايش قيمت توسط كارخانه به بازار عرضه شد؛ به‌گونه‌اي كه ساينا با قيمت ۵۲ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان، كوييك با قيمت ۵۸ ميليون تومان، نيسان بنزيني با قيمت ۶۴ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان و نيسان دوگانه‌سوز با قيمت ۶۶ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان به بازار عرضه شدند.

اجراي طرح فروش فوري محصولات سايپا با هدف تنظيم بازار در حال اجرا است كه در آن، خودروهاي توليدي اين شركت، با موعد تحويل سي روزه در اختيار مشتريان قرار مي‌گيرد.

از زمان آغاز اين طرح تاكنون، قيمت خودروهاي سايپا بدون هرگونه افزايش، به شكلي ثابت و پايدار به بازار عرضه مي‌شوند.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *