اجتماعی

همت مديران جهادي بزرگ‌ترين سرمايه سايپا است

معاون قضايي دادستان كل كشور در بازديد از شركت سايپا و مركز تحقيقات و نوآوري صنايع خودرو اين گروه، گفت: مدیریت و تفكر جهادي با محوریت رونق تولید و باور به جوانان با استعداد ايراني، فكر و انديشه حاكم بر گروه سايپا است.

ماد – سعيد عمراني افزود: آنچه امروز دیدیم، یعنی تكيه گروه خودروسازي سايپا بر دانش و توانايي جوانان و استعدادهاي موجود در كشور در حوزه تحقیقات و طراحی محصولات جدید، رويكردي تحول‌آفرين است كه من به آن افتخار مي‌كنم.

به گفته وي همت مديران جهادي سايپا به‌عنوان بزرگ‌ترين سرمايه اين خودروساز، پیروی از تاکید مقام معظم رهبری و تکیه بر دانش و توانایی جوانان و انجام اقدامات جهادی است که زمينه‌ساز حركت در مسير افزايش توليد و رضايت مردمي خواهد بود.

اين عضو قرارگاه رونق توليد با بيان اين‌كه برنامه توسعه محصولات سايپا براي سال آينده، رونق توليد را محقق مي‌كند، ادامه داد: سايپا با توليد محصولات جدید خود مي‌تواند با بهترين برندهاي بين‌المللي در بازار رقابت كند.

معاون قضايي دادستان كل كشور در ادامه افزود: اراده مديران سايپا بر حل و فصل مشكلات اين خودروساز و افزايش رضايت مشتريان و ساير ذينفعان است.

وي تأكيد كرد: نگراني‌هاي زيادي درخصوص فعاليت صنعت خودرو كشور وجود داشت اما مدیران گروه سايپا با اقدامات زيربنايي و تلاش جدي براي حل و فصل اصولي مشكلات، تا حدودی آرامش و اطمينان خاطر را به اعضاي قرارگاه رونق توليد بازگرداندند.

عمراني اضافه كرد: با توجه به امكانات، توانمندي‌ها و برنامه‌هاي سايپا براي آينده صنعت خودرو، به مردم و مخاطبان اين خودروساز اعلام مي‌كنيم نگران آينده نباشند و مطمئن باشند با اين برنامه‌هاي كنوني، سايپا رضايت همه مشتريان خود را جلب خواهد كرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا