صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۲۳:۱۰
۳ فروردین ۱۴۰۲
گردشگری ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 3:53 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

تجمع اعتراضی در واکنش به میراث فرهنگی کرمانشاه

ابراهیم عزیزی در حاشیه تجمع اعتراضی نسبت به تولید فیلم‌ها و عکس‌های مبتذل در تکیه معاون‌الملک کرمانشاه با اشاره به حضور دو نماینده در کرمانشاه از طرف وزیر میراث فرهنگی، اظهار داشت: با وزیر میراث فرهنگی که صحبت کردم قرار شد افرادی که اعزام می‌کنند تام‌الاختیار باشند و اختیار عزل نیز داشته باشند.

به گزارش مادنیوز، وی عنوان کرد: قرار بر این شده است این افراد به وظیفه خود عمل کنند که نوکری امام حسین (ع) هرچه بیشتر در این شهر که از دیرباز به اهل‌بیت (ع) ارادت داشته و زبانزد خاص و عام بوده است ادامه داشته باشد و بتوانیم به وظیفه شرعی خود عمل کنیم.

عزیزی با اشاره به اینکه همه چیز ما از انقلاب امام حسین (ع) است،گفت: وقتی پیامبر عظیم‌الشأن می‌فرمایند: «حسین از من و من از حسین هستم» پس انقلاب ما نیز حسینی است و تمام شعارهای انقلاب شعار‌های امام حسین (ع) بوده است.

عزیزی گفت: همه کارهای ما برای نوکری امام حسین (ع) است و هیچکس نمی‌تواند با این موضوع بازی کند و هر کس مرتکب این اشتباه شود زمین می‌خورد یعنی خدا او را زمین می‌زند.

وی افزود: نوکرهای امام حسین (ع) همیشه سرزنده هستند و افتخار ما خدمت به نوکرهای امام حسین (ع) است و این پرچم همیشه برافراشته و پاینده است.

همچنین محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در حاشیه این تجمع اعتراضی نسبت به تولید فیلم‌ها و عکس‌های مبتذل در تکیه معاون‌الملک کرمانشاه با اشاره به بررسی همه جانبه موضوع از سوی تیم ویژه وزیر میراث فرهنگی، اظهار کرد: نمایندگان وزیر میراث فرهنگی که به کرمانشاه آمده‌اند با رعایت عدالت مسائل رخ داده را بررسی کرده و نمایندگان مجلس نیز نظرات خود را ارائه کرده‌اند.

وی افزود: بنده و آقایان دکتر عزیزی و دکتر مصری دیگر نماینده‌های محترم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از روز اول این ماجرا هم قدم با یکدیگر جلو رفتیم و خواستار این هستیم که نماینده‌های اعزام شده از سوی وزیر میراث فرهنگی که تام الاختیار هستند یک تصمیم درست و عقلانی بگیرند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تکایای کرمانشاه بخصوص تکیه معاون الملک و تکیه بیگلربیگی باید بهره فرهنگی برد، تصریح کرد: تمامی افراد و مسئولانی که در این ماجرا نقش داشته و باعث هتک حرمت شده‌اند باید پاسخگو بوده و محاکمه شوند و انشاالله شخصی که مسؤل می‌شود، متوجه باشد که چه مسؤلیت مهمی برعهده دارد.

رشیدی در ادامه گفت: بارها گفته‌ام که قبل از نماینده بودن، نوکر نوکران امام حسین علیه السلام هستم.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *