سیاسی

نشست خبری رییس جمهور با رسانه ها؛ اما محدود

در حالیکه رییس جمهور مدعی شد دستور داده که شکایات دولتی ها از رسانه ها پس گرفته شود و سخنگوی قوه قضاییه گفت که دولت تا به حال در مورد 200 شکایت!! صورت گرفته، درخواستی برای پس گرفته شدن نیامده است؛ معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور گفت: رئیس‌جمهور از مدت‌ها قبل در صدد بود که با خبرنگاران و اصحاب رسانه سخن بگويد اما به دلیل ملاحظات همه‌گیری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، این نشست تا کنون به تاخیر افتاد.

به گزارش مادنیوز، علیرضا معزی افزود: اگرچه دکتر روحانی طی این مدت به اشکال مختلف و در برنامه‌های هفتگی همچون جلسه هیات دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، مرتبا با مردم سخن گفته است اما گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌ها و پاسخگویی به سوالات آنها بعنوان نمایندگان افکار عمومی همواره از سوی رئیس‌جمهور بعنوان یک فرصت و ضرورت تلقی شده است.

معزي همچنین از استعلام از ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری نشست خبری آتي رئیس‌جمهوری خبر داد و گفت: بر اساس استعلامی که از ستاد ملی انجام شده و پاسخ این ستاد، ناگزیر خواهیم بود به دلیل رعایت پروتکل‌های مربوطه، نشست را به شکل متفاوتی از سبک و سیاق گذشته برگزار کنیم. به همين دليل هم از لحاظ زمان برگزاری کنفرانس و هم از نظر تعداد رسانه‌هایی که می‌توانیم برای شرکت در این نشست دعوت کنیم، دچار محدودیت‌هایی هستیم.

وی با عذرخواهی صمیمانه از رسانه‌هایی که امکان دعوت از آنها فراهم نیست، اذعان داشت: علی‌رغم میل باطنی، متاسفانه ناچاريم به حضور نمایندگان تعداد محدودی از رسانه‌ها بسنده کنیم. در نشست مشورتی شهریور ماه با حضور مدیران رسانه‌ها هم متاسفانه به دلیل مشابه، نتوانستیم از حضور نمایندگان تعداد زیادی از رسانه‌ها، از جمله پایگاه‌های خبری بهره ببریم که جا دارد مجددا از آنها عذرخواهی کنم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا