ورزشی

احمدی نژاد برکناری علی دایی را رد کرد

محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری سابق ایران، سرانجام به یک ابهام مهم ورزشی در دوران مدیریتش پاسخ داد.

به گزارش مادنیوز، احمدی نژاد که در یک لایو اینستاگرامی حضور یافته و پاسخ دو روزنامه نگار ورزشی را می دهد، در پاسخ به سوالی درباره موضوع برکناری علی دایی پس از شکست ایران در برابر عربستان، به آنها گفت در سطح او به عنوان یک رئیس جمهور نبوده که وارد جزئیاتی مثل این بشود.

احمدی نژاد در این باره گفت: این مسائل و این نگاه رو به عقب چیزی را تغییر نمی دهد و این مسئله به هیچ وجه دغدغه جامعه ورزشی ما نیست، ضمن اینکه سطح رئیس جمهور این نیست که در مسائلی مثل این دخالت کند.

او همچنین در پاسخ به این سوال که به علی آبادی گفته است برای ثبت نام ریاست فدراسیون فوتبال پیش قدم شود وگرنه خودش می رود و فوتبال را درست می کند هم اینطور پاسخ داد: این یک ادبیات مدیریتی است. منظور من این نبود که وارد فوتبال بشوم. من فقط به آقای علی آبادی گفتم وضعیت فوتبال را درست کن وگرنه خودم این کار را می کنم. اما این معنیش این نیست که مثلا خودم می خواستم سرمربی تیم یا رئیس فدراسیون بشوم و یا مسائلی از این دست.

احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه قصد داشته فیفای اسلامی تأسیس کند هم گفت: رئیس جمهور باید آرمان ها و اهداف بزرگ داشته باشد. اگر یک اتحادیه ای مثل فیفا تشکیل شود و کارش را درست انجام ندهد، چه اشکالی دارد که یک اتحادیه موازی آن درست بشود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا