اجتماعیکرمانشاه

تردد در تمامی راه های اصلی کرمانشاه جریان دارد

‍ تردد در تمامی راه های اصلی کرمانشاه جریان دارد 

 

رئیس پلیس راه استان از باز بودن همه راه های اصلی استان خبر داد و گفت: با تلاش ماموران پلیس و نیروهای امدادی تردد در محورهای مواصلاتی جریان داشته و مشکلی وجود ندارد. 

 

به گزارش خبری تحلیلی ماد، سرهنگ “کیخسرو دستغیب” اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس راه و نیروهای امدادی طی 48 ساعت اخیر پنج محور استان که به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود بازگشایی شد.

وی ادامه داد: عملیات بازگشایی مسیرهای روستایی نیز در حال انجام است و نیروهای امدادی به شکل شبانه روزی مشغول فعالیت و گشودن راه برای تسهیل در عبور و مرور و تردد شهروندان هستند.

سرهنگ دستغیب با بیان اینکه تردد در همه محورها بدون زنجیبر چرخ نیر امکان پذیر است، گفت: با این حال همراه داشته این وسیله برای همه رانندگان الزامی است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در عین حال از برداشته شدن ممنوع بودن تردد وسایل نقلیه سنگین و کامیون ها در راه های استان خبر داد و گفت: این دسته از وسایل نقلیه می توانند مثل گذشته در جاده ها تردد داشته باشند.

وی یادآوری کرد: برخی جاده های استان به خاطر شرایط جوی منطقه ممکن است به صورت مقطعی دچار یخ زدگی شوند که همین موضوع می طلبد رانندگان احتیاط لازم را داشته باشند.

سرهنگ دستغیب خاطرنشان کرد: اطمینان از سالم بودن بخاری، برف پاکن و لاستیک خودرو، پر بودن باک بنزین و روشن کردن چراغ های مه شکن خودرو هنگام رانندگی در هوای برفی و مه آلود از دیگر مواردی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

این مقام انتظامی همچنین نسبت به سرعت و سبقت های غیرمجاز و رعایت فاصله طولی مناسب به رانندگان هشدار داد و گفت: 72 تیم پلیس در چاده های استان به صورت شبانه روزی حضور دارند تا در صورت نیاز به یاری شهروندان بشتابند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا